DWmAAD 0STRUM Stichting Dorpsraad Oostrum Randenrade 50 5807 BM OOSTRUM tel. (0478t 584114 Concept notulen van de openbare vergadering van Dorpsraad Oostrum Datum: 8 maart 2005 Locatie: d'n Oesterham Oostrum 1. Opening De voorzitter, de heer Linskens, opent om 20.00 uur de vergadering en heet alle aanwezigen welkom. 2. Vaststellen agenda De agenda wordt zonder wijzigingen vastgesteld. 3. Ingekomen en uitgaande stukken en verdere mededelingen Er is een brief naar de gemeente gestuurd waarin de Dorpsraad haar zorg uitspreekt over de gevaarlijke situatie bij het Oostrums Veld. De 2e fase van het plan Oostrum Oost ligt nu 4 weken ter inzage volgens de art. 19 procedure. Door de gemeente zijn straatnamen voorgesteld voor de Hulst II. Inmiddels is bij de gemeente aangegeven dat de Dorpsraad adviseert bij de naamgeving van straatnamen. Er is berichtgeving ontvangen van het overlijden van de heer Tromp. Een condoleance is verstuurd namens de Dorpsraad en enkele leden hebben de dienst bezocht. Op de agenda van de commissie stedelijk beheer van de gemeente is het beleid inzake kleedlokalen van sportparken opgenomen. Dit wordt doorgegeven aan de commissie maatschappelijke diensten. De ontwikkelingen rondom permanente bewoning van recreatiewoningen zal door de commissie stedelijke ontwikkeling gevolgd worden. In verband met het feit dat de heer Arts definitief zal stoppen met de secretariaatswerkzaamheden, gaat de Dorpsraad actief op zoek naar vervanging. Mogelijke kandidaten kunnen worden doorgegeven aan de voorzitter. 4. Notulen openbare vergadering d.d. 11 januari 2005 p.3, punt 9, sfeervoorlichting moet sfeerverlichting zijn. 5. Jaarverslag 2004 Dorpsraad De voorzitter, de heer Linskens, licht het jaarverslag toe. Er zijn geen op- of aanmerkingen. Hiermee is het jaarverslag vastgesteld en kan het gepubliceerd worden. Het jaarplan 2005 moet nog aangevuld worden met een tijdsplanning. 6. Financieel jaarverslag 2004 Dorpsraad De penningmeester, mevrouw van de Boogaard, licht het financieel jaarverslag toe. Het jaar is afgesloten met een positief saldo. Het geld uit het Rabo-fonds voor het project Altaarretabelen is tot 1 juli 2005 gereserveerd. Door het kerkbestuur is opdracht gegeven tot conservering van de retabelen. Het beschikbaar gestelde geld kan na ontvangst van de rekening worden uitbetaald. Vanuit de publieke tribune wordt de tip gegeven om subsidiemogelijkheden voor recreatieve aangelegenheden te onderzoeken.

Oostrum's Weekblad | 2005 | | pagina 6