Oostrum kan blauwwitte muur niet slechten PROGRAMMA ZONDAG 10 APRIL 14.30 11.00 12.00 10.30 10.00 11.00 19.00 18.30 Lottum S.V. 1 - S.V. Oostrun - S.V. Oostrum 1 - S.V. Oostrum 2 - Sparta'18 4 - SSS'18 4R -IVO 8 -VRIJ - S.V. Oostrum DA1 GFC'33 2 S.V. Oostrum 3 S.V. Oostrum 4 S.V. Oostrum 5 S.V. Oostrum 6 BW'27 DA1 PROGRAMMA DINSDAG 12 APRII Oostrum D3 - Blerick D4 19.00 PROGRAMMA WOENSDAG 13 APRIL Oostrum A1 - Milsbeek A1 Oostrum A2 - Leunen A2 Holthees had deze middag blijkbaar niet de intentie er een leuke wedstrijd voor het publiek van te maken en trok een muur van spelers op voor het eigen doel. De thuisploeg bleek echter niet in staat deze muur te slechten waardoor de niet al te beste wedstrijd doelpuntloos eindigde. Door schorsingen, blessures en ziekte miste Oostrum maar liefst vijf spelers waardoor er nogal wat wijzigingen in de opstelling doorgevoerd moesten worden. Desondanks was de openingsfase voor de thuisploeg en had de ploeg in het eerste kwartier al op een vroege voorsprong moeten komen. Linkerspits Arjan Kempen profiteerde bijna van een misverstand in de Holthese verdediging maar kreeg de bal niet goed onder controle. Vervolgens werd hij te ver naar de zijkant gedreven waardoor de kans verkeken was. Even later ontstond er een opstootje omdat diezelfde Kempen volgens de Holthees- spelers te hard op de keeper was doorgelopen. De scheidsrechter hield zijn kaarten echter op zak en na wat duw-en-trek-werk kon er weer verder gespeeld worden. Het akkefietje was tekenend voor de manier waarop Holthees deze wedstrijd, en misschien wel alle wedstrijden, benaderde. Bij het minste of geringste lagen er immers spelers 'geblesseerd' op de grond en werd er op de scheidsrechter en/of tegenstanders gezanikt. Bovendien hadden de spelers veel moeite om de bal een keer te laten liggen wanneer de scheidsrechter gefloten had voor een vrije trap voor Oostrum. Dat de jonge Oostrumse ploeg zich hierdoor niet uit de tent liet lokken was een van de weinige lichtpuntjes van deze wedstrijd Ondanks dat Oostrum meer in balbezit was kreeg ook Holthees zo haar kansjes. Een te zachte terugspeelbal werd bijna afgestraft door Holthees-spits Jelle van Tilburg, maar deze vond Ralph Kessels op zijn pad. Het was voor de Oostrumse keeper de eerste en ook meteen de laatste keer dat hij handelend op diende te treden deze wedstrijd. Even later had Roy Willems, de laatste weken goed op schot, dé kans op de openingstreffer. Nadat hij een lange pass knap met de borst had meegenomen aarzelde hij echter te lang met uithalen en kon de uitgekomen keeper zijn inzet stoppen. Deze mogelijkheid was meteen de laatste echte kans voor de thuisploeg in de eerste helft. In de tweede helft veranderde er weinig aan het spelbeeld. Oostrum had de bal maar bleek nauwelijks in staat om dreigend te worden voor het vijandelijke doel. Achterin ging de bal nog wel in hoog tempo van voet tot voet en werden gemakkelijk de vrijstaande backs gevonden. Deze leverden ook geregeld prima voorzetten af maar het kopsterke centrum van Holthees won vrijwel alle luchtduels van de Oostrumse spitsen en dan kon de thuisploeg weer opnieuw beginnen. Toch dacht de thuisploeg halverwege de tweede helft op voorsprong te komen. Rik Schlepers en een speler van Holthees haalden beiden uit naar een vreemd opspringende bal maar de spelers raakten elkaar in plaats van het leer. De terugstuiterende bal werd vervolgens door Jan van de Ven in het doel gewerkt maar de scheidsrechter was van mening dat er een overtreding had plaatsgevonden en dus ging het hele feest niet door. Pas tien minuten voor tijd schoot Holthees voor het eerst sinds de rust weer eens op doel waarna de gasten nog een paar kleine kansjes kregen. Maar omdat de spitsen van beide ploegen het vizier niet op scherp hadden staan en Oostrum de blauwwitte muur niet om kon krijgen eindigde deze matige wedstrijd in een doelpuntloos gelijkspel. Raadpleeg te allen tijde het publicatiebord i.v.m. eventuele wijzigingen

Oostrum's Weekblad | 2005 | | pagina 17