LENTECONCERT 2005 Themaconcert Sub Matris Tutela 3 juli Op 3 juli zal het dorpsplein omgetoverd worden in Franse sferen, met muziek, kunst en vermaak. Houd deze datum dus vrij! Op zaterdag02 april a.s. organiseert de Aostrumse Zangkompeneej het jaarlijks Lenteconcert. Ook dit jaar zal dit concert gehouden worden in De'n Oesterham te Oostrum. Aanvang 20.00 uur. Voor u zullen optreden: Het Houts Gemengd Koor St.Cecilia uit Helmond De Gemengde Zangvereniging De Maasgalm uit Lomm De gemengde Zangvereniging "VIVACE" uit Hout-Blerick De Aostrumse Zangkompeneej. Vorige week werd een korte historie gegeven van het Houts Gemengd Koor St Cecilia uit Helmond Hieronder volgen wat gegevens van de Gemengde Zangvereniging De Maasgalm uit Lomm. De Gemengde Zangvereniging De Maasgalm is opgericht in 1976. Het koor telt een 25-tal leden. De Maasgalm is ontstaan uit een kerkkoor. In de zeventigerjaren vonden meerdere leden van dit kerkkoor dat men ook meer wereldlijke liederen wilde zingen. Er werd actie ondernomen om ook dames te werven. Zo ontstond de gemengde Zangvereniging De Maasgalm. Het koor kende ups en downs. Momenteel bestaat uit koor uit merendeels oudere leden. De vergrijzing speelt ook hier een rol. Echter, door enthousiasme en doorzetten kan het koor nog een leuk repertoire ten gehore brengen en hebben de leden nog altijd plezier in het maken van muziek. Het koor staat onder leiding van dirigent Saskia Ramakers en de muzikale begeleiding wordt verzorgd door pianist Kenny Jansen. De Maasgalm is op zaterdag 02 april te gast bij het Lenteconcert van de Aostrumse Zangkompeneej. U wordt van harte uitgenodigd om dit concert bij te wonen. En zoals gebruikelijk is de toegang gratis.

Oostrum's Weekblad | 2005 | | pagina 13