f 1 Spiegel je in het water van de beek dan voel je je later als een vis in het water! Jaarlijkse inschrijving Oostrumse peuters Op zaterdag 9 april a.s. van 09.30 uur tot 10.30 uur vindt op de peuterspeelzaal aan de Valkenkampstraat 2 de inschrijving van peuters plaats. Uitsluitend kinderen die tussen 1 juli 2003 en 1 juli 2004 geboren zijn, kunnen worden ingeschreven. Na indeling van de Oostrumse peuters zullen de open plaatsen in de groepen worden ingevuld door peuters van buiten Oostrum. Het inschrijfgeld ad 7,00 dient, het liefst gepast, direct bij de inschrijving betaald te worden. Om uw ouderbijdrage vast te kunnen stellen, kunt u, indien gewenst, uw jaaropgave(n) over 2004 aan de penningmeester ter inzage overleggen. Het gaat hierbij om het gezamenlijk inkomen. De Meulebeek is een school, waar kinderen en leerkrachten graag naar toe gaan, waar ouders gemakkelijk binnenlopen, die gericht is op goede prestaties, die kinderen leert zelfstandig te leren, die veel energie steekt in onderwijs op maat, die actief en organisatorisch sterk is. Wij vinden het belangrijk dat, kinderen geloof en plezier hebben in hun eigen kunnen, kinderen zonder hulp dingen kunnen ondernemen en leren, kinderen voelen dat ze gewaardeerd worden. Wij willen een doorgaande lijn in ons onderwijs ten aanzien van: sfeer, interactie, zelfstandige leerhouding, instructie en feedback, samenwerkend leren en zelfsturing. Ons kenmerk is BAS: Bouwen aan een adaptieve school (adaptief omgaan met verschillen) en hiermee spelen we in op de ontwikkelingen van het kind: Stichting peuterspeelzaal Oostrum Valkenkampstraat 2 5807 AN OOSTRUM telefoon (0478) 58 85 03 Aanmelding van nieuwe leerlingen: Kinderen die tussen 1 augustus 2005 en 1 augustus 2006 vier jaar worden. Donderdag 24 maart van 16.00 tot 17.00 uur. U bent, samen met uw kind, van harte welkom! BAS I S SCHOOL Hl

Oostrum's Weekblad | 2005 | | pagina 20