Hondenliefhebbers! Overlast hondenpoep! d DWpsraad V^OSTRUM Neem uw verantwoordelijkheid en ruim de uitwerpselen van uw hond op! Vrijdag 25 maart 2005 rond 18:00 uur. Rabobank: 12.81.44.912 Abonnement: 9,- per jaar 34s jaargang nr. 12 24 maart 2005 Redactieadres: G. Smedts, Valkenkampstraat 14, 5807 AN Oostrum. Tel. 58 46 42. E-mailadres: oostrumsweekblad@planet.nl Bezorging: "Periodiek", tel. 582877. Sluitingsavond in te leveren kopij Maandagavond 18.00 uur. Bij de Dorpsraad komen regelmatig klachten binnen over de overlast die de hondenpoep op verschillende plaatsen in Oostrum met zich mee brengt. Er zijn lieden die het niet zo nauw nemen en hun hond zonder schroom de behoefte laat doen op speelterreintjes, in zandbakken en midden op de trottoirs. Ook ondervinden de leden van de schoffelploeg, die hun best doen om Oostrum mooi te houden, veel last van hondenpoep. Er zijn aan de rand van het centrum van Oostrum voldoende mogelijkheden om uw hond uit te laten zonder dat hier de inwoners last van hebben. Neem hiertoe de moeite! Het is overigens erg onfatsoenlijk, om niet te zeggen a-sociaal, om andere mensen op te schepen met de gevolgen die het houden van honden met zich mee brengt. Als u uw hond uit laat bent u verplicht de uitwerpselen op te ruimen. De plaatselijke verordening van de gemeente Venray verplicht u zelfs, dat u bij het uitlaten van uw hond materiaal bij u moet hebben om de uitwerpselen te kunnen verwijderen. De Dorpsraad heeft de Gemeente Venray verzocht om, net als in het centrum van Venray, handhavend op te treden tegen overtreders. U mag als inwoner van Oostrum, overtreders gerust wijzen op hun tekortkoming in deze. Het is alweer tijd om het Paasfeest voor te bereiden. Wij verkopen op Goede Vrijdag PLANTJES, huis aan huis. Helpt u onze vereniging ook? SVO afdeling Korfbal OSTRUMS Weekblad

Oostrum's Weekblad | 2005 | | pagina 1