Hengelsportvereniging 't Alvertie", Oostrum Attentie attentie Bloemenactie S.V.O. afdeling Korfbal 25 maart 2005, rond de klok van 18.00 uur Programma: Nu het weer wat beter wordt, begint het langzaamaan weer te kriebelen. De meeste wedstrijdvissers ontwaken uit hun winterslaap (voorzover ze die gehouden hebben, want er zitten ook een aantal winterharde tussen) en beginnen voorbereidingen te treffen voor het nieuwe seizoen. Op zondag 3 april is de aftrap hiervan met de eerst vijf-dorpenwedstrijd waaraan, naast leden van het Alvertje, ook vissers mee van de Roerdomp Venray, het Bliekske Horst en de Snutters Well meedoen. Er wordt gevist van 8.00 uur tot 11.30 uur. De bijeenkomst is om 7 uur. De wedstrijd wordt gevist in vijvercomplex "het Wanssums Ven" in zowel de oude als de nieuwe vijver. We verzoeken andere vissers dan ook zich aan de aanwijzingen te houden en de benodigde plaatsten op die morgen tot 12.00 uur vrij te laten. Voor deze dag zullen er ook geen dagvergunningen voor de vijver te koop zijn. Verbod op gebruik rode maden: Van de NWS hebben we bericht ontvangen dat het vanaf nu in alle wateren vermeld in de grote vergunning, verboden is te vissen met gekleurd aas (rode maden). De stof waarmee die gekleurd zijn is kankerverwekkend en hoopt zich op in het spierweefsel van vissen. Ook de federatie Limburg sluit zich hierbij aan en in onze algemene ledenvergadering is een dergelijk verbod ook aangenomen. De pagina van het boekje behorende bij de grote vergunning waarop dat verbod staat vermeld is te downloaden vanaf de website van de NWS; www.nvvs.org In de praktijk komt het erop neer dat in geen enkel water van het Alvertje nog met rode maden mag worden gevist. Clubwedstrijden 2005: Bij het wed strijd rooster is een aanmeldingsformulier voor clubwedstrijden toegevoegd. Hiermee kan men zich aanmelden voor de meeste wedstrijdseries van 2005. Wedstrijdvissers die hiervan gebruik wensen te maken, verzoek ik dit formulier zo snel mogelijk in te vullen en op te sturen, of hun aanmelding te doen via e-mail of met behulp van het formulier op onze website www.hsvhetalvertje.nl. Jeugdzaken: Kinderen die mee willen doen aan onze jeugdviscursus op 13 en 27 april, 18 en 21 mei en 4 september, kunnen zich hiervoor aanmelden tot uiterlijk 1 april a.s. bij Pieter Kunen tel. 077 3662920. Kijk voor meer informatie op onze website. Lidmaatschap 2005 Nieuwe leden zijn natuurlijk nog steeds van harte welkom. Bel daarvoor even met een van de onderstaande telefoonnummers: Voor vragen en informatie betreffende lidmaatschap en vergunningen met Pieter Kunen tel 077 3662920 of mail naar info@hsvhetalvertje.nl Voor overige zaken met de secretaris/penningmeester Ton Deenen tel 0478-532927of mail naar deenel 11@planet.nl. Voor vergunningen kunt u ook terecht bij Faunaland van Grootel, Stationsweg 21 in Venray, bij van de Ligt Allicht, Brugstraat 13 in Wanssum en bij Jans Hengelsport in Well. Op bovenstaande adressen en bij het tankstation in Wanssum en Pet's Place aan het Henseniusplein in Venray zijn ook dag- en weekvergunningen voor visvijver "het Wanssums Ven" verkrijgbaar. Zie voor de contributiebedragen 2005 onze website: www.hsvhetalvertje.nl. n

Oostrum's Weekblad | 2005 | | pagina 19