U steunt onze vereniging ook door een PLANTJE van ons te kopen. Racket wisselen jeugd Lentetoernooi senioren zondag 10 april Alvast bedankt! Bloemenactie25 maart 2005 SVO afdeling Korfbal TAxA Nobelnieuws L Hallo jeugdleden. Vorig jaar zijn we begonnen met racket wisselen op donderdagavond voor de jeugdleden vanaf 13 jaar. Dit wilden we dit jaar voortzetten en wel vanaf donderdag 7 april van 19.00 tot 20.00 uur. Hiervoor worden 2 banen gereserveerd. Net als vorig jaar is dit tennisuurtje zelfstandig. Dus zonder begeleiding van ons, ouders zijn er natuurlijk vrij in om dit te doen. Hopelijk is het net zo'n fanatiek tennisuurtje als vorig jaar. Groetjes Daniella en Henny. Zondag 10 april begint ons tennisseizoen weer. Zoals U van ons gewend bent starten wij met koffie en lekkere Limburgse vlaai. Samen maken wij er een hele leuke sportieve zondag van. Aanmelden bij Leo Lenssen tel. 580558 of Ton Clephas tel 510536. Gaarne voor 3 april opgeven zodat wij ook de gelegenheid hebben om een leuke indeling te maken. NOBEL 20 maart heeft Bianca Enders deelgenomen aan een wedstrijd in Panningen. Hier behaalde zij met haar pony Olena een mooie 2e prijs met 173 punten. Met de tweede proef behaalde zij eveneens een winstpunt met 157 punten. Proficiat Nobel In de tweede week van maart hebben de collectanten van het Reumafonds weer een rondgang gemaakt door Oostrum. De opbrengst was dit jaar Euro 641,55. Een mooi resultaat. Namens het Reumafonds bedankt Dien Wolters

Oostrum's Weekblad | 2005 | | pagina 17