Tennislessen: Openingstoernooi jeugd Eenvoudige zege Oostrum. Op deze prachtige eerste lentedag moest Oostrum aantreden tegen SVS uit Stevensbeek. Zonder de geschorste aanvoerder Bas Kessels, welke uitstekend vervangen werd door Roy de Kleijn, trok Oostrum direct ten aanval. Dit leverde enkele kansen op voor de thuisploeg. Met kunst en vliegwerk hield de SVS-doelman zijn doel in het begin van de wedstrijd schoon, maar het was al snel duidelijk dat als er eenmaal gescoord zou zijn, er een grote score in het verschiet zou liggen. Na een klein half uur werd de ban gebroken. Roy Willems werd de diepte ingestuurd en met grote passen schudde hij de laatste man van zich af. Na de keeper omspeeld te hebben schoot hij de bal hard in het verlaten doel; 1-0. Oostrum bleef de tegenstander onder druk houden. Hiervoor kwam nog voor de rust de beloning. Een goede corner van Jan van de Ven werd niet goed verwerkt door de SVS verdediging waarna wederom Roy Willems de trekker doeltreffend overhaalde. Een twee tegen nul ruststand en duidelijk was dat de zege deze middag geen moment in gevaar zou komen. De tweede helft begon als de eerste geëindigd was. Eenrichtingsverkeer richting SVS-doel. Na enkele minuten leverde dit al succes op. Een hard schot van Sjors Teeuwen werd door Roy Willems verlengd tot bij Frederik v.d. Velpen welke de drie nul binnentikte. Even later was het weer deze jonge invaller die scoorde. Vanaf de rand zestien meter haalde hij hard uit. Een half uur voor tijd maakte Alex Peerlings zijn rentree. Zijn eerste wapenfeit was een indrukwekkende sprint vanaf eigen helft waardoor hij alleen voor de doelman kwam. Helaas miste hij deze kans. Bij Oostrum wilden toen teveel mensen een doelpunt scoren, waardoor het soms vergat te voetballen. Een kwartier voor tijd mocht Bob van Mil vrij doorlopen richting SVS-doel. Beheerst schoot hij de bal in de hoek. Enkele minuten later werd de eindstand bepaald door Alex Peerlings. Hij legde alle gram in een schot van rand zestien; 6-0. Al met al een makkelijke zege voor Oostrum tegen een tegenstander die welgeteld 1 kans creëerde in anderhalf uur voetbal. Tweede paasdag zal in Wanssum op meer tegenstand gerekend kunnen worden, want de winnaar van dat duel doet goede zaken wat betreft plaatsing voor de nacompetitie. Hopelijk weer met veel supporters langs de lijn zou dit weieens een spannende derby kunnen worden.... Hallo jongelui Nog een paar weekjes, dan starten wij weer met het nieuwe tennisseizoen. Wij beginnen met het openingstoernooi en wel op 3 april. De jeugd tot 15 jaar worden allemaal ingedeeld. Kun je niet dan graag afmelden voor 27 maart. Afmelden is verplicht, dus niet vergeten. Hopelijk doet er veel jeugd aan mee. P.S.: Jongens en meisjes, vorige week stond er een fout in het Oostrum's Weekblad (sorry, mijn fout) Hebben jullie zin om tennisles te volgen. Dat kan nog, je kunt je nog opgeven tot 1 april. Naam: Adres: Inleveren bij Henny van Dijck, Kloosterstraat 15. Leeftijd

Oostrum's Weekblad | 2005 | | pagina 15