Dames O.V.B. en Zij-Actief, Lezing: Datum: Aanvang Locatie: Osteopathie dinsdag 1 februari 2005 20.00 uur D'n Oesterham Watermolenstraat 1 te Oostrum Dhr. P. van Mil van Praktijk "Atlas" gevestigd aan de Julianasingel 12a te Venray verzorgt 1 februari a.s. een lezing over osteopathie. Osteopathie is een manuele geneeskunde die op zoek gaat naar de oorzaak van iemand zijn klachten. Behandelindicaties zijn b.v. rugklachten, nekklachten, whiplash, migraine en spanningshoofdpijn, maag en darmklachten, menstruatiepijnen. Ook baby's kunnen worden behandeld voor o.a.darmkrampjes, slaapproblemen, spugen, motorische problemen huilbaby's) Behandelingen worden geheel of gedeeltelijk vergoed door het ziekenfonds en u kunt zonder verwijzing van de huisarts een afspraak maken. P.s. Gezien er enkele dames van onze vereniging veel baat hebben (chronische klachten) bij deze nog vrij onbekende behandelwijze, willen wij u graag kennis laten maken hiermee. Osteopaten hebben allen als basisopleiding fysiotherapie. Vervolgens duurt de opleiding tot osteopaat vijf tot zes jaar. Ook andere geïnteresseerden zijn van harte welkom, zowel dames als heren. Zij betalen voor deze avond €1,50. Het bestuur NOBELNIEUWS \l JAlh op 15/16 januari werden in Hingen de Limburgse Pony dressuur NOBEL Kampioenschappen 2004/2005 verreden. Klinte de Rijck mocht daar, na in de de regio Noord limburg eerste te zijn geworden, aan deelnemen. In de klasse C-B werd ze met haar pony Hollanda S. met een zeer constante proef, Kampioen van Limburg met een totaal van 345 punten! Loes Reijnders is het afgelopen weekend naar een wedstrijd in Druten geweest. Zij reed in het L1 twee dressuurproeven. De eerste proef haalde ze een mooie 3e prijs met 163 punten en de tweede proef werd ze 6e met 160 punten. Proficiat Nobel f j'Xy OOSTRUMSE VROUWEN BEWEGING Al 75 jtar 0iltoUl nur dt U>*korru

Oostrum's Weekblad | 2005 | | pagina 7