TIM I JEUGDPRINS VAN DE KARKLINGELS Tim Euwes is zaterdagavond als prins Tim I uitgekomen in Oostrum bij de Karklingels. Voor deze gelegenheid was Café-zaal "Back in Time" omgebouwd tot een uitgestrekt ski gebied met een gezellige après-ski bar. Hier beloofde het met uitbater Fritzie een mooie avond te gaan worden. Voordat er geskied kon gaan worden moest er eerst afscheid genomen worden van prins Bart I, vorst Sjors en nar Boy. Zei werden, na een jaar lang voorop te zijn gegaan, goed warm aangekleed de piste op gestuurd. Op zoek naar een nieuw skiklasje kwam skileraar Rudi in de après-skibar en zocht samen met Fritzie een beginners klasje bij elkaar om deze voor een eerste les mee de blauwe piste op te nemen. Toen der Rudi met zijn klasje de eerste bochtjes aan het maken was besloot Fritzie een paar leuke après-ski spellen met het publiek te gaan doen. Om te beginnen natuurlijk het welbekende "pulhuffe". Na een spannende wedstrijd, waar de spierballen van de deelnemers zwaar op de proef werden gesteld, kwam Fritzie met hét spel van deze avond. Dit was het "grote omkleedjodeldansspel" waarbij de deelnemers zich eerst warm aan moesten kleden, vervolgens moesten gaan tirolerdansen en tot slot hun mooiste jodel moesten laten horen. Na deze wedstrijd kwam skileraar Rudi in paniek aangerend met de mededeling dat hij iemand had horen jodelen en dat deze jodel een lawine veroorzaakt had. Hierdoor was hij zijn skiklasje kwijt geraakt. Snel werd de hulp ingeroepen van een paar echte "prins Bernhard honden" die op zoek gingen naar de jongens uit het skiklasje. En met resultaat want drie jongens werden door de honden uit de sneeuw gehaald en voor de après-ski bar neergezet. Zwaar onderkoeld en half bevroren konden zei daar bij Fritzie ontdooien en opwarmen in de hoop dat tussen deze drie de nieuwe jeugdprins zou zitten. Maar na het voorlezen van de proclamatie kwam verrassend van achteruit de après-ski bar Tim Euwes als prins Tim I naar voren. Prins Tim I zal deze carnaval bijgestaan worden door vorst Dennis (Nohlmans) en nar Danny (Gommans). Na de officiële handelingen ging het feest in de gezellig druk gevulde après-ski bar nog een tijdje door. Het motto van Prins Tim I deze carnaval zal zijn: Laot ut allemaol mar gebeure, weej gaon Aostrum roeëd, gael en gruün kleure! Tijdens dit jeugdprinsenbal werd er tevens bij stil gestaan dat M&M discotheek dit jaar voor het 22e jaar de muziek zal verzorgen tijdens de Oostrumse carnaval. Ook werd Jules Kreutz in het zonnetje gezet omdat hij dit jaar 11 jaar lang actief is voor de Oostrumse jeugdcarnaval. De Jeugd Kemmissie

Oostrum's Weekblad | 2005 | | pagina 5