Hengelsportvereniging Alvertje*, Oosirum Hengelsportvereniging het Alvertje Oostrum. Jeugdzaken: Op de vergadering van woensdag 5 januari heeft de jeugdcommissie haar plannen voor 2005 opgesteld. Er staat weer heel wat op stapel. Allereerst natuurlijk de jeugdcursus die in de periode april/mei wordt georganiseerd. Dan is er ook nog het wedstrijdgebeuren. Er staan 3 koningswedstrijden op het programma en, omdat dat vorig jaar zo goed is bevallen, willen we de wedstrijd op de jeugddag weer doen in de vorm van een koppelwedstrijd jeugdlid-ouder. Ook bouwen we verder aan ons jeugdteam. De trainingen hiervoor zijn weer op de donderdagavond in de periode april/mei. Daarna gaan onze vissertjes deelnemen aan de wedstrijden om de Jeugdcup Noord-Limburg en de selectiewedstrijd voor het Nederlands Kampioenschap. Vooral de wedstrijden om de jeugdcup Noord-Limburg zijn dit jaar voor ons erg interessant, omdat zich bij deze wedstrijden 16 vissertjes kunnen plaatsen voor het Limburgs Kampioenschap. De organisatie hiervan is in handen van het Alvertje, dat op zaterdag 2 juli dit kampioenschap organiseert in de visvijvers van het Wanssums Ven. Een thuiswedstrijd voor ons dus, met hopelijk veel deelname van het Alvertje. Ook aan de jeugdvissers die af en toe in de jeugdvijver gaan vissen hebben we gedacht. Zo zorgen we ervoor dat er in de periode van 17 april tot 18 september, elke woensdagmiddag tussen 13.30 en 17.00 uur enkele jeugdleiders bij de jeugdvijver aanwezig zijn, om ervoor te zorgen dat ouders hun kroost met een gerust hart bij de vijver kunnen achterlaten voor een middagje vissen. De jeugdleiders helpen de kinderen dan ook bij problemen met b.v. het onthaken van vis of bij materiaalpech. Natuurlijk stelt de jeugdcommissie ook weer een jeugdblad samen. Hierin zijn al onze activiteiten te vinden. Dit blad zal eind februari naar onze jeugdleden worden verzonden. U ziet dat er dus van alles op stapel staat voor onze jeugd. Lidmaatschap 2005 De vergunningen voor 2005 liggen weer voor u klaar in de hengelsportzaken. Willen de leden die hun contributie nog niet hebben overgemaakt, dit zo snel mogelijk doen, zodat ze hun vergunningen thuis hebben als ze voor het eerst in 2005 gaan vissen. Voor de leden die een nachtvisvergunning hebben aangevraagd, geldt, dat hun contributie voor 15 februari voldaan dient te worden, anders vervalt hun recht op een nachtvisvergunning en gaat die naar een van de leden die hiervoor op de wachtlijst staan. Ook bootbezitters dienen hun contributie voor die datum te voldoen. Nieuwe leden zijn natuurlijk van harte welkom. Bel daarvoor even met een van de onderstaande telefoonnummers. Voor vragen en informatie betreffende lidmaatschap en vergunningen kunt u contact opnemen met Pieter Kunen tel 077-3662920. Voor overige zaken kunt u terecht bij secretaris/penningmeester Ton Deenen tel 0478-532927. Voor vergunningen kunt u ook terecht bij Faunaland van Grootel, Stationsweg 21 in Venray, bij van de Ligt Allicht, Brugstraat 13 in Wanssum en bij Jans Hengelsport in Well. Op bovenstaande adressen en bij het tankstation in Wanssum en Pet's Place aan het Henseniusplein in Venray zijn ook dag- en weekvergunningen voor visvijver "het Wanssums Ven" verkrijgbaar. Zie voor de contributiebedragen 2005 onze website: www.hsvhetalvertje.nl.

Oostrum's Weekblad | 2005 | | pagina 5