Op zondagavond 9 januari werden we verrast met een warm onthaal in 't AMC door Bert, Toon en klanten. Daarom willen we Bert en Toon bedanken voor het feestelijk versierde cafe en de leuk verzorgde avond. Om niemand te willen vergeten, bedankt voor de felicitaties en kado's, in welke vorm dan ook, die we hebben gekregen. Bedankt Allemans Een Oostrum's echtpaar. DE BERGHAAGl TIMMER/KLUSSEN hondenhokken en Kennek Kippen en Konijnenhokken Volières en Tuinschermen Stichting Historische Kring Oostrum en Spraland Op 25 oktober 2004 passeerde ten overstaan van notaris Mr. Q.C.M. Paantjens de officiële stichtingsakte van de Stichting Historische Kring Oostrum en Spraland gevestigd te Oostrum. Met dezelfde ingangsdatum is de Stichting ingeschreven in het handelsregister van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Limburg - Noord. De doelstelling van de stichting is uitvoerig omschreven in artikel 2 van haar statuten. Een van de doelstellingen is: het in eigendom cq. bruikleen verwerven van historische of hedendaagse voorwerpen, welke als zodanig karakteristiek zijn voor de periode waarin ze gebruikt zijn/nog gebruikt worden in Oostrum; het verzamelen van kennis omtrent deze voorwerpen, het beheren en archiveren en beschrijven en documenteren van die voorwerpen ter bewaring voor het nageslacht; het aanleggen en onderhouden van b.v. fotoverzamelingen, film- en diacollecties, literatuur en boeken. Kortom: Het voorkomen dat historisch belangrijke zaken verloren gaan. Ongetwijfeld wordt er in Oostrum door particulieren en/of verenigingen van alles bewaard, ook historisch belangrijke zaken. Je hoort nogal 'ns de opmerking: Wat zullen ze er later toch allemaal mee doen! Wellicht hebben erfgenamen weinig belangstelling voor een aantal van deze zaken, die het bewaren waard zijn. Als stichtingsbestuur willen wij U attent maken op de mogelijkheid historisch belangrijke zaken aan onze stichting aan te bieden en wel bij de navolgende leden: Joep van Goch (tel. 584771), Jan Janssen tel.583555), Joos Linskens (tel.583805), Frits Martens (tel.582479) en Wim Moorrees (tel.583185). Namens het stichtingsbestuur: Jan Janssen, secretaris/penningmeester niencMUCDRI MVFNI VENNENWEG 5A, OOSTHUM DIERENVERBLIJVEN 047M36868/0653104167 0478 550150 5tï\Ieni*en crematie onderneming c«tra*t Ka 5K02 l)V loon 0478 55 01 10 cnuiy toorwr. 'vut r one

Oostrum's Weekblad | 2005 | | pagina 12