OK.i'SRAAD 33® jaargang nr. 51 30 december 2004 Sluitingstermijn in te leveren kopij: Maandagavond 18.00 uur. Redactieadres: G. Smedts, Valkenkampstraat 14, 5807 AN Oostrum. Tel. 58 46 42. E-mailadres: oostrumsweekblad@planet.nl Rabobank: 12.81.44.912 Abonnement: 9,- per jaar Bezorging: "Periodiek", tel. 582877. Stichting Dorpsraad Oostrum @//e verenigingen digit@@l Op 30 november jl werd de gezamenlijke website van de dorpen van de gemeente Venray gelanceerd. Het doel van de website is het bij elkaar brengen van alle informatie over elk van de dorpen. Elk dorp is bereikbaar via http://www.dorpenvenrav.nl/Nu wordt een start gemaakt met de tweede fase en kunnen alle plaatselijke verenigingen, stichtingen en andere 'organisaties' zich aanmelden. Op dinsdag 11 januari 2005 vindt er een algemene informatie-avond plaats in Ysselsteyn. Via de website http://www.dorpenvenrav.nl/ kun je informatie opvragen over alle andere dorpen van de gemeente Venray en over het dorpsradenoverleg. Je vindt er iets over de geschiedenis, de bewoners en de bezienswaardigheden. Je treft er een evenementenkalender en een plattegrond aan en je kunt er de laatste nieuwtjes over elk dorp lezen. En natuurlijk vind je er ook alle informatie over de verschillende dorpsraden. De website wordt fasegewijs uitgebouwd. Fase 1 had betrekking op de algemene informatie vanuit de verschillende dorpen en de dorpsraden. Fase 2 houdt in dat alle plaatselijke verenigingen, stichtingen en andere organisaties van de 10 kerkdorpen kunnen aansluiten. En straks in fase 3 kunnen ook de wijkraden van de kern Venray en de verenigingen uit Venray zelf aansluiten. Aan elk van de plaatselijke verenigingen, stichtingen en andere organisaties wordt de mogelijkheid geboden een eigen website te openen onder die van het eigen dorp. Het gaat daarbij niet alleen om officiële verenigingen, maar ook om niet-officiële 'clubs', zoals de buurtcomités, zeskampcomités, de dartclubs, etc. De enige voorwaarde is dat er één of twee personen optreden als contactpersoon. Elke vereniging of organisatie kan zijn programma op de website kwijt, de uitslagen en standen van de verschillende teams, de informatie van en over het bestuur. Men kan er een foto-album op kwijt en berichtjes die voor de leden van belang zijn. Mensen die informatie over de vereniging willen opvragen, kunnen dat dan ook via de website doen. Natuurlijk zal niet elke vereniging behoefte hebben aan een uitgebreide website. Sommige zullen volstaan met het vermelden van de algemene informatie en de contactpersonen. Elke vereniging maakt zelf uit, hoe uitgebreid of beperkt de website wordt. Randenrade 50 5807 BM OOSTRUM tel. (0478) 584114 OOSTRUM's WEEKBLAD OSTRUM

Oostrum's Weekblad | 2004 | | pagina 1