Beste parochianen, GEZINSMIS KERST De afgelopen twee weken heeft U in dit weekblad de aanvangstijden van de heilige missen tijdens de kerstdagen kunnen lezen. Tot onze grote spijt, moeten we toch de aanvangstijden van de heilige missen op eerste en tweede kerstdag aanpassen. Dit wil zeggen dat de missen niet om 10.30 uur, maar om 9.30 uur beginnen. Onze excuses voor het ongemak. Het kerkbestuur. Vrijdag 24 december aanvang 18. A.s. vrijdagavond, kerstavond vindt er weer een gezinsmis plaats met als thema KERST IN BEELD. De kinderen van het blokfluit groepje, het leerlingen orkest en het kinderkoor zullen deze viering muzikaal opluisteren. Het kerstverhaal wordt door maar liefst 13 kinderen in beeld gebracht, 25 kinderen mogen een kaarsje dragen en 4 kinderen maken de altaartafel klaar. Ook gaan we samen kerst liedjes zingen. Er staat dus van alles te gebeuren op kerstavond in de gezinsviering. Wat ons betreft dan ook, graag tot ziens in de kerstviering, aanvang 18.30 uur! Ook namens Tiny, Lizet, Riekske en Frank wens ik iedereen hele fijne (zalige dus) kerstdagen toe en een gezond gelukkig nieuwjaar! Met vriendelijke groet; Liedy Janssen. Ot^TRUM Hallo jongens en meisjes. Morgen is het zover! Om 17.30 uur verwacht ik iedereen in de kerk, het is vroeg maar we moeten nog even inzingen en inspelen. Hopelijk zijn we er allemaal! In de kerstvakantie breng ikzelf de stoelen wel terug naar school. Hierbij wens ik jullie een hele fijne kerstvakantie toe met veel sneeuw en ijspret. En natuurlijk hoop ik weer veel vrolijke klanken in het nieuwe jaar te mogen horen en niet alleen in de kerk, maar ook daar buiten. Gelukkig Nieuwjaar allemaal! Groetjes Liedy.

Oostrum's Weekblad | 2004 | | pagina 5