Oostrum Stationsweg 209 Vraagprijs 385.000,- k.k. KERSTBOOM VERBRANDING... KERSTBOOM VERBRANDING En natuurlijk wenst ook het bestuur van O.J.C. IDUNA u allen een fijn Kerstfeest en een gelukkig en gezond 2005. De woning is gebouwd in ca. 1901 op een kavel van ca. 1312 m2de inhoud bedraagt ca. 650 m3. De le verdieping is in 2001 volledig gerenoveerd. De garage heeft een inhoud van ca. 140 m3. Begane grond: Entree, hal, woonkamer met schouw, keuken, kelder, eetkamer, meterkast, portaal, toilet, bijkeuken, wasruimte (voorheen badkamer) met CV installatie, wasmachine aansluiting, bad en wastafel. Tuin met vrijstaande garage. lc verdieping: Ruime overloop, 3 slaapkamers, waarvan 1 met inloop garderobe, badkamer met whirlpool duobad, aparte inloop douche, 2e verdieping: Te bereiken middels vlizotrap. Deze karakteristieke vrijstaande woning met vrijstaande garage is gelegen in het centrum van Oostrum. 2 wastafels en toilet. Ook dit jaar organiseert O.J.C. IDUNA weer de kerstboomverbranding. Het was vorig jaar zo lekker nat en koud, dat is ons goed bevallen. De verbranding vindt dit jaar, nee volgend jaar plaats op 7 Januari. Ook hebben wij een nieuwe lokatie gevonden, omdat de vorige keer wel heel ver gesjouwd moest worden met de bomen. Herman Verhei jen heeft ja gezegd op de vraag of wij op zijn land de bomen mochten verbranden. Herman alvast bedankt Deze lokatie is van Broekhuizenstraat, en zal d.m.v bordjes aangegeven worden. De bomen kunnen jullie vanaf 15.30 uur komen brengen, en tegen inlevering van 1 kerstboom krijgen jullie weer een lot, waar later weer prijzen mee gewonnen kunnen worden. Succes met het verzamelen van kerstbomen. Tevens willen wij mededelen dat de tienersoos na reakties van ouders wat leeftijd betreft is verhoogd naar de leeftijdsgroep vanaf groep 8.

Oostrum's Weekblad | 2004 | | pagina 14