Voetbaldagen 2005 KNVB Locaties Voetbaldagen 2005 Jaarlijks organiseert de KNVB voetbaldagen voor jongens en meisjes die geboren zijn in de geboortejaren 1991 tot en met 1996. De KNVB voetbaldagen worden georganiseerd tijdens de laatste week van de zomervakantie van het basisonderwijs (week 33). Dit is van maandag 15 augustus 2005 tot en met vrijdag 19 augustus 2005. Het programma duurt dagelijks van 09.00 uur tot 16.30 uur en bestaan uit allerlei voetbalactiviteiten, zoals competities 4 tegen 4 en 7 tegen 7, penalty bokaal, tennisvoetbal en natuurlijk echte voetbaltrainingen. Tevens zal er aandacht worden besteed aan de keeperstrainingen. Daarnaast krijgen ze bezoek van een betaalde voetbalorganisatie uit de omgeving. De kosten van een vierdaagse voetbalweek zijn 60,00 per deelnemer/ster en voor een vijfdaagse voetbalweek 70,00. Verder bieden zij de mogelijkheid aan om een Nike-voetbal te bestellen voor 13,00. De deelnemers/sters krijgen allemaal een volledig Nike voetbaltenue bestaande uit shirt, broek en kousen. Plaats Vereniging Sportpark Aantal dagen Heerlen Groen Ster Prinsenbroek Vijf dagen Bunde Bunde Heiveld Vijf dagen Stein De Ster 't Hetjen Vijf dagen Linne Linne Kraaiveld Vijf dagen Reuver Reuver Dijckerhof Vijf dagen Velden IVO Theo Lommen Vijf dagen Beegden Beegden Op Schatte Vijf dagen Zeeland Festilent/Morgenzon De Bindel Vier dagen Schijndel Avanti'31 De Molenheide Vier dagen Uden Udi'19/Beter Bed Parkzicht Vier dagen Someren Someren De Potacker Vier dagen Volgens het laatste nieuws van de KNVB komen er in 2005 ook voetbaldagen in Overloon. Stichting voetbaldagen In de afgelopen jaren waren er ook voetbaldagen van de KNVB in Horst en Hegelsom. De organisatie van de voetbaldagen in Horst en Hegelsom is overgenomen door de Stichting Jeugdvoetbaldagen. Deze jeugdvoetbaldagen zullen niet veel afwijken dan de voetbaldagen zoals die eerst werden georganiseerd door de KNVB. De voetbaldagen in Horst en Hegelsom worden in dezelfde week georganiseerd. De kosten bedragen 70,00, inclusief voetbaltenue bestaande uit shirt, broek en kousen en ook zij bieden de mogelijkheid om een bal te bestellen voor 14.50. Sluitingsdatum voor inschrijving voetbaldagen is 31 december 2004 Wij zijn als vereniging niet betrokken bij de organisatie van deze voetbaldagen. Als jeugdbestuur van S.V.O. willen wij u over bovenstaand informeren omdat al enkele jaren leden van onze vereniging met veel plezier hebben deelgenomen aan deze voetbaldagen. Wilt u meer weten over de voetbaldagen die georganiseerd worden door de Stichting voetbaldagen kijk dan op de website van Stichting jeugdvoetbaldagen www.ieuqdvoetbaIdaqen.nl. Hier kunt u ook het aanmeldingsformulier downloaden. Wilt u meer weten over de voetbaldagen georganiseerd door de KNVB neem dan contact op met Nancy Verbeek, contactpersoon KNVB District Zuid II, tel. 046-4819416. Hier kunt u ook een aanmeldingsformulier opvragen.

Oostrum's Weekblad | 2004 | | pagina 9