Harmonie Sub Matris Tuteia, Oostrum, organiseert Bijzonder concert in schouwburg Venray Ma. 6 dec. 18.30u. Leerlingenorkest 20.00u. Repetitie orkest Wo 8 dec. 18.30u. Leerlingen tamboerkorps 19-OOu. Repetitie tamboerkorps Agenda december: 12 dec. Concert schouwburg Venray (11.30u.) 24 dec. Opluistering Kerstvieringen Meer informatie: www.aostrum.ni onder verenigingen Harmonie Sub Matris Tutela uit Oostrum zal in samenwerking met Harmonie Euterpe uit Venray op zondag 12 december a.s. een concert verzorgen in de schouwburg van Venray. Beide korpsen zullen u een gevarieerd programma bieden waar de muziekliefhebber volop van zal kunnen genieten. Diverse solisten maken hierbij hun opwachting. Wat dit schouwburgconcert extra bijzonder maakt, is dat u getuige kunt zijn van een bijzonder optreden van het klarinetkwartet van het orkest van de kapel van de Koninklijke Luchtmacht. In mei 1998 werd het klarinetkwartet opgericht ter gelegenheid van een orkestreis naar Zwitserland. De klarinettisten Richard Broeken, Remco van Viersen, Wim Romeijn en Peter Beerkens maakten dit eerste concert in Zwitserland tot een groot succes. De toon is sindsdien letterlijk en figuurlijk gezet. Vele optredens volgden. Twee heel speciale optredens vonden plaats samen met de kapel van de Koninklijke Luchtmacht tijdens de Nationale Taptoe Breda. In 2002 speelden zij een zeer virtuoos Frans muziekstuk vanuit een rijdende "lelijke" eend. Het jaar daarna hadden zij een wel zeer ludieke act met een vliegtuig, waarbij zij als piloot verkleed met begeleiding van het orkest "Airmail Special" speelden. Jaarlijks is het kwartet van de partij op de zogenaamde "on the air"-avond van de luchtmachtkapel, waarbij liefhebbers van blaasmuziek een blik achter de schermen wordt gegund. Dit alles maakt dat het kwartet zich ontwikkeld heeft tot een zeer allround ensemble dat haar publiek in vervoering en extase brengt, hen weet te boeien, te ontroeren en te amuseren. Van wie al een voorproefje wil: www.klarinetkwartet.nl. Aanvang: 11.30 uur; de entree is vrij.

Oostrum's Weekblad | 2004 | | pagina 9