Groene Kruis Pluspakket opent deuren! Pluspakket O.J.C. IDUNA timburg Letterlijk en figuurlijk. Na een uitgebreide verbouwing opent 9 Groene Kruis Groene Kruis Pluspakket namelijk haar deuren aan de Drie Decembersingel 48 te Blerick, voor alle inwoners van Noord-Limburg. En u bent natuurlijk van harte welkom Wij hebben in de week van 7 t/m 10 december een feestelijk activiteitenprogramma op de agenda staan, waarin u het Pluspakket kunt meebeleven. Een klein voorproefje? Zo kunt u deze week gratis een verkorte Healthcheck laten doen. U kunt bijvoorbeeld uw cholesterol laten bepalen of uw bloeddruk laten meten. Daarnaast kunt u ook kennis maken met verschillende cursussen uit het Pluspakket zoals Yoga of sportief afslanken. Als lid van het Pluspakket heeft u recht op korting op bijna alle artikelen uit de Thuiszorgwinkel. Kom daarom eens kijken in de geheel vernieuwde Thuiszorgwinkel aan de Drie Decembersingel. Want op 7 december opent daar de grootste Thuiszorgwinkel van Zuid Nederland. En dit wordt gevierd met allerlei leuke acties. Maar bovenal willen wij u graag attenderen op de twee gratis lezingen die tijdens deze feestweek plaatsvinden: over ontwikkelingsspeelgoed van de firmaTiny Love en de lichttherapie, zeer effectief bij winterdepressie. Hiervoor kunt u zich aanmelden bij de klantenservice. Tot slot: dat het Pluspakket ook diverse serviceregelingen aanbiedt, is wellicht bij u bekend. Op o.a. woensdag 8 december kunt u in de middaguren zelf ervaren wat de audicien, de opticien, de service schoenen aan huis of de maaltijdservice voor u kan betekenen. Daarnaast kent Groene Kruis Pluspakket ook de serviceregelingen: Personenalarmering, kleding aan huis, pruikenservice aan huis, senior consult, voetverzorging aan huis, voetreflexzonebehandeling aan huis, hondenuitlaatservice, hulp bij de belastingaangifte, woningstoffering aan huis, was-, stoom- en strijkservice, sportmassage, vakanties met zorg en klussen aan huis. Een uitgebreid programma van de openingsweek treft u aan in Kruiswoord, dat u de vorige week in de bus heeft gekregen. U heeft Kruiswoord niet meer bij de hand en u wilt meer informatie? Belt u dan met Groene Kruis Klantenservice, bereikbaar tijdens kantooruren via telefoonnummer 077 320 95 95 of kijk op onze site: www.groenekruis.org. Na lang aandringen, vergaderen en plannen zullen wij eindelijk starten met de tienersoos. Dit betreft de jeugd van Oostrum en omstreken van 10 t/m 15 jaar. We zullen dit gaan houden elke 2e vrijdag van de maand. De eerste keer is dus 10 december. Deze avonden zullen alcoholvrij zijn! Jullie zijn allemaal welkom vanaf 19.00 uur en we eindigen om 23.00 uur. Hebben jullie of jullie ouders nog vragen of leuke ideeën kijk dan even op onze website (www.ojciduna.tk), tel. 0478-586761 (06-42736786) of zeg het ons 10 december. We hopen dat jullie dan allemaal te zien, Bestuur O.J.C. IDUNA IBS RG GROEP

Oostrum's Weekblad | 2004 | | pagina 19