3. Henk Theeuwen 4. Ton Deenen NOBEL Hengelsportvereniging g't Alverlje*, Oostrum Uitslagen senioren: Zondag 28 november was de derde wedstrijd om de winterkoning in de jachthaven in Wanssum. Het was gelukkig lang niet zo koud als vorige week. Wel was het wat regenachtig, maar daar is de paraplu goed voor. De vangsten blijven nog steeds goed. Vandaag werd er in totaal ruim 68 kilo vis gevangen; hoofdzakelijk voorn maar ook een enkele grote brasem. Wel duurde het vrij lang voordat de vis ging bijten. Dit was echter door de goede vangst aan het einde van de wedstrijd snel vergeten. De uitslag: 1Antoon Sanders 2. Wiel Verberkt 5. René Wijnhoven Programma senioren Oostrum Blitterswijck Wanssum Wanssum Oostrum 7130 gram 6540 gram 6040 gram 5940 gram 5470 gram Op Sinterklaasdag, 5 december, is de derde wedstrijd om de winterkoning. Er wordt wederom gevist in de jachthaven in Wanssum. De bijeenkomst voor deze wedstrijden is om 7.30 uur en er wordt qevist van 8 15 tot 12.15 uur. Lidmaatschap 2005 Afgelopen week zijn de acceptgirokaarten voor de contributie voor 2005 rondgestuurd. Wij verzoeken onze leden vriendelijk om, voor half december, het verschuldigde bedrag aan ons over te maken of, liever nog, het bijgevoegde machtigingsformulier aan ons retour te zenden. Wij kunnen u dan garanderen dat u de vergunning 2005 voor 1 januari krijgt toegestuurd. Ook nieuwe leden zijn van harte welkom. Bel dan even met een van de onderstaande telefoonnummers. Voor vragen en informatie betreffende lidmaatschap en vergunningen kunt u contact opnemen met Pieter Kunen tel 077-3662920. Voor overige zaken kunt u terecht bij secretaris/penningmeester Ton Deenen tel 0478-532927. Voor vergunningen 2005 kunt u vanaf eind december ook terecht bij Faunaland van Grootel, Stationsweg 21 in Venray, bij van de Ligt Allicht, Brugstraat 13 in Wanssum, en bij Jans Hengelsport in Well. Op deze adressen en bij het tankstation in Wanssum zijn ook dag- en weekvergunningen voor visvijver "het Wanssums Ven" verkrijgbaar. Zie voor de contributiebedragen 2005 onze website: www.hsvhetalvertje.nl. Ineke van Dijck heeft 28 november deelgenomen aan de wedstrijd in Velden met haar paard Stelinia. Hier behaalde zij in het L2 een mooie 1® prijs. Loes Reijnders is naar een wedstrijd in Weert gegaan met haar pony. Zij viel eveneens in de prijzen want zij wist een mooie 4e prijs te behalen met 160 punten. Het afgelopen weekend waren er veel wedstrijden, zo was er ook een pony-dressuur concours in Ottersum. Luca de Rijck behaalde met haar A pony Black Beauty de 1e prijs in de klasse AB-B met 167 punten. Haar zus Klinte reed op Holanda S. in de C-B klasse. Ook zij behaalde de 1e prijs met 165 punten. Tamara Wilmsen reed ook een geweldige DL2 dressuurproef waarmee zij een 1e prijs met 161 punten behaalde. Allemaal van harte gefeliciteerd

Oostrum's Weekblad | 2004 | | pagina 15