Zittingsavond C.V. De Karklingels 2004 Dames ZijActief Oostrum Op zaterdag 20 november werd de zittingsavond gehouden in gemeenschapshuis D'n Oesterham. Op donderdagavond werd er met man en macht gewerkt om de zaal te versieren en in te richten voor deze avond. Ook de mannen van het "licht en geluid" hadden hun handen vol om alles aan te sluiten, zodat iedereen vanaf de bühne weer goed verstaanbaar zou zijn. Na alle voorbereidingen was het op zaterdagavond dan zover. Vanaf 19.00 uur stroomden de mensen binnen om een goede zitplaats te bemachtigen en om 19.45 uur was het "volle bak". Onder de muzikale klanken van de Eikenhofkapel kwamen Prins Rob I, Vorst Bas en de Raad van Elf de zaal in om hun plek op de bühne in te nemen en kon de avond stipt volgens planning beginnen. Het eerste optreden werd verzorgd door Rebarber Tiesj uit Panningen. Op zéér muzikale wijze brachten zij de nodige zin en onzin. Vervolgens was het de beurt aan Frank Schrijen uit Boxmeer als de Professor in de Verstrooidheidkunde. Hij moest de zaal geregeld tot de orde roepen met zijn inmiddels beroemde "stil es". Hierna werd de bühne omgetoverd tot poppenkast en was het de beurt aan de jongens van Vol en Romig. Ze hadden de schroom van hun eerste optredens vorig jaar van zich af gegooid en zetten een goede act neer. Na dit optreden volgde één van de hoogtepunten van de avond: 2Petjes uit Melderslo. Werkelijk een optreden van grote klasse. Meteen na de pauze was het de beurt aan Die Klötz uit Maasbree. Diverse verkleedpartijen waren onderdeel van hun optreden. Het volgende optreden werd verzorgd door Maarten van Brug als een kittig omaatje. Ook dit optreden werd één van hoogtepunten van de avond. Natuurlijk was er ook aandacht voor het feit dat de Eikenhofkapel op de zittingsavond hun allerlaatste optreden verzorgden. Zij werden door Vorst Bas bedankt voor de jarenlange samenwerking en verrast met een zak met de "laatste muzikale noten". Vervolgens werd de bühne omgebouwd tot openbaar toilet voor het optreden van De Zok. Als vanouds kwamen er weer een heel aantal "Oostrumse actualiteiten" aan de orde. Het optreden van de RoMaRiJa's, winnaars van de liedjesmiddag 2004, met hun succesnummer "Laot gaon" vormde de afsluiting van een prachtige avond. Daarmee kreeg de zittingsavond tot groot genoegen van de organisatie een geheel Oostrumse afsluiting. Hopelijk worden door de optredens van Vol en Romig en De Zok meer mensen gestimuleerd om volgend jaar een nog grotere eigen inbreng te hebben. Tot slot bedanken wij graag iedereen die er met zijn/haar bijdrage voor gezorgd heeft dat de zittingsavond ook dit jaar een daverend succes werd. Commissie Zitting KERSTSTUKJES MAKEN Datum: Plaats: Aanvang: Kosten: Opgave: Donderdag 9 december. ADOR-gebouw, Wittevrouwenstraat Oostrum, 20.00 uur. €9,50 bij Nel Camps vóór 4 december, tel 583243. We gaan een kerststuk maken in piramidevorm. Voor pegels wordt gezorgd. De volgenden benodigdheden graag zelf meenemen: platenmos, 1 tak nobilisgroen, hortensia, fruittakjes (appel of peer), gedroogde blaadjes of eucalyptusblad, 12 dennenappels, 12 kerstballen (middelmaat), sisalsterren of lint (glitter engelenhaar). Tevens ook een kaars met een lengte van 15 cm en een doorsnede van 7 cm (eventueel een lijmpistool). Vanaf 3 december staat er een voorbeeld klaar bij Martine Weijs, Stationsweg 175. Kom gerust even naar binnen om een idee te krijgen STRUM katholiek vrouwennetwerk 8

Oostrum's Weekblad | 2004 | | pagina 11