xgiD Om jongeren te prikkelen mee te denken over hun toekomst wordt een prijsvraag uitgezet. Inzet van deze prijsvraag is letterlijk een blik op Venray tijdens een rondvlucht in een vliegtuig. Op maandag 1 november wordt er een speciale krant, de Blikopener, huis aan huis verspreid. Daarin worden de thema's van de Maand van de toekomst belicht en worden mensen opgeroepen zich aan te melden voor één of meer van de themabijeenkomsten en met ons mee te denken over Venray 2015. Maandag 8 november is de eerste bijeenkomst. Deze zal op toepasselijke wijze worden geopend door burgemeester Waals. Het programma ziet er als volgt uit: Venray: dorp en stad maandag 8 november, 19.00 uur, Theatercafé De Artiest Venray is zorgzaam woensdag 10 november, 19.30 uur, Stichting Kunst Werkplaats, (WarandA 4, St. Annaterrein) Venray is levendig maandag 15 november, 19.30 uur, Theehuis/Odapark Venray voorziet in alle woonwensen donderdag 18 november, 19.30 uur, Le Tambourin (personeelskantine VvGI) Venray is kennisintensief maandag 22 november, 19.30 uur, Raayland College Venray prikkelt jongeren donderdag 25 november, 19.30 uur, Uitgaanscentrum De Steeg De blikvanger staat van 23 tot 26 november op het dorpsplein. Za. 20 nov. Eikenhofkapel opluistering carnavalszitting Zo. 21 nov. 14.00u. Intocht Sinterklaas (orkest+tamboerkorps). Verzamelen 13.40u. bij het gemeenschapshuis (uniform, pet, sjaal) *Leerlingenorkest opluistering Sinterklaasmiddag gemeenschapshuis (gereedzetten instrumenten e.d. 13.30u.) Ma. 22 nov. 18.30u. Leerlingenorkest 20.00u. Repetitie orkest Wo 24 nov. 18.30u. Leerlingen tamboerkorps 19.00u. Repetitie tamboerkorps Agenda oktober/november: 27 nov. Donateursactie 27 nov. Caeciliaviering 28 nov. Leerlingenorkest LBM-proms jeugdorkesten DONATEURSAKTIE HARMONIE 26 EN 27 NOVEMBER Op bovenstaande data houdt de harmonie haar jaarlijkse donateursactie. De opbrengst van de actie wordt gebruikt voor de instandhouding van de harmonie. Als tegenprestatie mag u verwachten dat de harmonie bepaalde kerkelijke activiteiten (o.a. processie, eerste communie, Allerzielenviering) mee opluistert alsook aanwezig is bij bijzondere activiteiten (o.a. intocht Sinterklaas). Daarnaast verzorgt de harmonie serenades bij verschillende gelegenheden, zoals persoonlijke jubilea voor inwoners van Oostrum, 50-jarige bruiloft (of meer), toekenning van een koninklijke of kerkelijke onderscheiding, bereiken 90-jarige leeftijd. En voor verenigingen bij jubilea van 40 jaar en meer en bij behaalde kampioenschappen van een hoogste elftal of team bij een te houden receptie. De harmonie doet dit uiteraard alleen als dit gewenst wordt. Omdat de harmonie niet altijd op de hoogte is van een bijzondere gebeurtenis dient u de harmonie hier wel over te informeren. En als laatste bent u allen uitgenodigd op ons concert op zondag 12 december om 11.30u. in de schouwburg in Venray dat wij samen geven met Euterpe en het klarinetkwartet van de Koninklijke Luchtmachtkapel. U ziet, uw bijdrage komt goed terecht en maakt het mede mogelijk dat alle bovenstaande activiteiten in stand gehouden kunnen worden. De donateursactie wordt gehouden op vrijdag 26 en zaterdag 27 november aanstaande. Alvast bedankt voor uw steun. Meer informatie: www.aostrum.nl onder verenigingen HARMONIE f^arS^f-OOSTRUM OfOWCHT' W»

Oostrum's Weekblad | 2004 | | pagina 3