SINTERKLAAS 2004 33e jaargang nr. 45 18 november 2004 Sluitingstermijn in te leveren kopij: Maandagavond 18.00 uur. Redactieadres: G. Smedts, Valkenkampstraat 14, 5807 AN Oostrum. Tel. 58 46 42. E-mailadres: oogtrumsweekblad@planet.ni Rabobank: 12.81.44.912 Abonnement: 9,- per jaar Bezorging: "Periodiek", tel. 582877. Op zondag 21 november zal Sinterklaas met zijn Pieten om 14.10 uur aankomen op de losplaats bij het station. Na ontvangst gaan we samen met de harmonie naar d'n Oesterham. Ouders willen jullie er voor zorgen dat de Sint de naam van uw kind goed kan lezen! Voor de kinderen van groep 6, 7 en 8 is er geen activiteit meer i.v.m. de geringe belangstelling. Ook wij zijn één van de gelukkigen geweest om van de Provinciale Staten van Limburg eenmalig een subsidie te ontvangen. Hierdoor kunnen we zorgen dat Sint en Pieten netjes in het pak blijven. Voor iedereen een fijn Sinterklaasfeest. Het Decembercomité Stichting Dorpsraad Oostrum Maand van de toekomst Maandagmiddag 25 oktober gaf Burgemeester Jos Waals van de gemeente Venray in Ysselsteyn het startsein van de Maand van de toekomst. Deze wordt in november gehouden en staat in het teken van de strategische visie van de gemeente. Burgemeester Waals onthulde in Ysselsteyn het Blik van de toekomst: een 3-dimensionaal blik dat mensen de gelegenheid geeft letterlijk 'een blik op de toekomst te werpen'. Het Blik op de toekomst gaat in november op road tour door Venray en haar kerkdorpen. Het blik is bedoeld om mensen attent te maken op de maand van de toekomst, te prikkelen en uit te nodigen om mee te denken over Venray 2015. Dit kan onder andere tijdens een 6-tal debatten dat gedurende de maand worden georganiseerd. De thema's van de bijeenkomsten, alsook de data en locaties staan op de internetsite van de gemeente: www.venray.nl Het ontwikkelen van een integrale strategische visie is nieuw voor de gemeente Venray. Daar hoort een vernieuwende en eigen manier van communiceren bij. De road tour van het Blik op de toekomst is daar een onderdeel van. Tijdens bijeenkomsten zullen burgers, relaties en 'bekende Venraynaren' op een voor Venray nieuwe, maar tevens heel eigen manier in debat gaan over de thema's. Elke bijeenkomst vindt plaats op een passende locatie. De discussies worden geleid door Han van der Meer, begenadigd discussieleider en bekend met het specifieke Limburgse karakter. Randenrade 50 5807 BM OOSTRUM tel. (0478) 584114 OOSTRUM's KBLAD

Oostrum's Weekblad | 2004 | | pagina 1