Oostrum blameert zich tegen Astrantia {XWf NOBELNIEUWS NOBFI PROGRAMMA ZONDAG 14 NOVEMBER TOP'27 1 - S.V. Oostrum 1 14.30 Ysselsteyn 3 - S.V. Oostrum 2 13.00 S.V. Oostrum 3 - SVOC'01 3 12.00 S.V. Oostrum 4 - Volharding 4 10.30 Kronenberg 3 - S.V. Oostrum 5 10.30 S.V. Oostrum 6 - SVOC'01 6 10.00 Quick Boys'31 DA1 - S.V. Oostrum DA1 13.00 Oostrum heeft zich zondagmiddag een heel slechte dienst bewezen door te verliezen van nummer laatst Astrantia: 1-2. Bij winst was de ploeg gestegen naar de tweede plaats, terwijl het nu keldert naar de zesde stek op de ranglijst. Oostrum nam vanaf het eerste fluitsignaal het initiatief en zette de tegenstander meteen onder druk. Het creëerde in de beginfase ook een aantal mooie kansjes maar slaagde er niet in de Astrantia-keeper te passeren. Na 20 minuten spelen kreeg Oostrum de grootste kans op de openingstreffer. Bas Kessels zette Rik Schlepers vrij voor de doelman, maar de middenvelder schoof de bal net langs de verkeerde kant van de paal. Ook de gasten uit Middelaar kregen wat kansjes, met name wanneer ze konden profiteren van slordigheden in de opbouw van de thuisploeg. In de 25ste minuut kwam Oostrum dan toch verdiend op voorsprong. Rechtsbuiten Jan van de Ven dribbelde met de bal naar binnen en haalde verrassend uit met zijn linkerbeen: 1-0. Hierna gingen de roodwitten op jacht naar een tweede treffer om de wedstrijd al voor de rust te beslissen maar zoals vaker werd er slordig omgesprongen met de mogelijkheden. Hierbij mag ook vermeld worden dat de zwak leidende scheidsrechter tot drie keer toe een penalty in Oostrums voordeel had kunnen geven maar dit helaas voor de thuisclub naliet. In de tweede helft begon Oostrum aanvankelijk nog goed en hield het Astrantia lange tijd ver weg van het eigen doel. Naarmate de wedstrijd vorderde en de voorsprong niet verdubbeld werd sloop er steeds meer onzekerheid in de eigen ploeg. Passes kwamen niet meer aan en Oostrum raakte langzaam de greep op de wedstrijd kwijt. Astrantia kon steeds vaker via de counter gevaarlijk worden en uiteindelijk viel de gelijkmaker op een moment dat het niet eens echt verrassend te noemen was. Een zwabberschot van afstand kon door doelman Ralph Kessels niet geklemd worden waarna de spits van Astrantia attenter reageerde dan de Oostrumse spelers: 1-1. Oostrum ging hierna meteen door met de jacht op een tweede treffer want met een puntje mocht men niet tevreden zijn. Helaas voor de thuisploeg zou men zelfs helemaal geen punten aan dit duel overhouden, omdat Astrantia vijf minuten voor het einde uit een corner de winnende goal wist te scoren: 1-2. In blessuretijd waren Dick Janssen en Roy Willems nog dicht bij de gelijkmaker maar de bal mocht er blijkbaar niet in. Volgende week gaat Oostrum op bezoek bij TOP'27 in Tienray, hopelijk dat de nare smaak van deze nederlaag daar weggespoeld kan worden. Raadpleeg te allen tijde het publicatiebord i.v.m. eventuele wijzigingen Dit weekend waren er de indoor selectiewedstrijden van P.C. Wittenhorst. Luca de Rijck reed op Black Beauty 159 punten bij elkaar en behaalde daarmee een prima vijfde plaats. Klinte de Rijck reed op Hollanda S. en met 171 punten leverde dat haar de gedeelde eerste plaats op. Proficiat! Nobel

Oostrum's Weekblad | 2004 | | pagina 9