Groene Kruis Service Pluspakket Groene Kruis: Schoenen aan huis JSZOHG KSj GROEP Haar en haardracht maken een belangrijk deel uit van ons uiterlijk. Verlies van het haar, door welke oorzaak dan ook, kan eenpersoonlijke tragedie zijn, het kan ons zelfvertouwen ondermijnen, depressiviteit veroorzaken of mensen in een stress-situatie brengen. Maar gelukkig is er iets aan te doen. Als u de mogelijkheden maar weet en de weg kent! Pluspakket Groene Kruis help u daarbij. Pluspakket heeft een samenwerkingsovereenkomst met haarwerkspecialist Theo Kleeven te Horst. Deze specialist beschikt over een groot assortiment pruiken in diverse maten en kleuren voor jong en oud. Naast pruiken verstrekt Theo Kleeven ook diverse andere haaraanvullingen. In overleg met deze haarspecialist, kunt u op basis van een deskundig advies uw keuze maken. De pruik wordt vervolgens volledig naar uw gezicht in model geknipt. Indien u dit wenselijk acht, is het ook mogelijk dat de pruik bij u thuis aangemeten en afgeleverd wordt. Bij aflevering van de pruik of het haarwerk, krijgt u een instructie over hoe u de pruik op de juiste wijze kunt verzorgen. Als lid van Pluspakket Groene Kruis kunt u gebruik maken van deze pruikenservice. En als u uw pruik aanschaft via haarwerkspecialist Theo Kleeven te Horst, dan heeft u op vertoon van uw ledenpas recht op korting bij zowel aanschaf van een nieuwe pruik als bij andere haaraanvullingen. Tevens ontvangt u een gratis verzorgingsset. Wilt u meer informatie over deze of andere serviceregelingen van het Pluspakket belt u dan met onze Klantenservice, bereikbaar tijdens kantooruren via tel.nr. 077 320 95 95. Hier kunt u zich ook aanmelden als lid. Indien u reeds lid bent en u wilt een pruik aanschaffen, dan kunt u haarwerkspecialist Theo Kleeven ook rechtstreeks bellen, via tel.nr. 077 398 60 92 of 06 50 507 797. Stevig in je schoenen staan is een bekende uitdrukking. De betekenis van dit spreekwoord moet letterlijk genomen worden. Goede schoenen zijn een basisvoorwaarde vooreen gezond lichaam. Immers, uw hele lichaam wordt gedragen door uw voeten. Veel klachten die op latere leeftijd ontstaan worden veroorzaakt door het dragen van verkeerd of te klein schoeisel. Door verantwoorde schoenen te kopen kan een deel van de problemen voorkomen worden. Daarom heeft Pluspakket Groene Kruis, naast de reeds bestaande services op het gebied van voetverzorging, de service schoenen aan huis ontwikkeld Deze service is bedoeld voor alle inwoners van Noord-Limburg. Vakkundig advies en begeleiding Pluspakket Groene Kruis is een samenwerkingsovereenkomst aangegaan met de Schoenenservice Oost Nederland. De Schoenenservice Oost-Nederland biedt een compleet assortiment dames- en herenschoenen aan, evenals speciaal schoeisel (zoals verbandschoenen en stretchschoenen) voor bijna elke voet, zowel voor smalle als brede voeten. De schoenconsulenten van deze organisatie hebben voldoende expertise om u te voorzien van nieuwe schoenen. Door middel van een vraaggesprek wordt getracht op uw wensen in te gaan door een assortiment schoenen samen te stellen voor het bezoek dat de consulent u thuis brengt. Dit garandeert een ruim aanbod, dat bij uw smaak past. Voordat de schoenen worden aangepast, meet de consulent uw voeten op. Deze let op de lengte en de breedte van de voet en op eventuele afwijkingen. En voor specifieke voetproblemen zoekt hij een oplossing. Daarna biedt de consulent u passende schoenen aan. Ook voor mensen met steunzolen heeft de Schoenenservice Oost-Nederland de juiste schoenen. Bij afwijkende voetproblemen stuurt de consulent u door naar een orthopeed, podotherapeut of voetverzorgende. Indien u meer informatie wenst over deze service, kunt u contact opnemen met Klantenservice Groene Kruis, bereikbaar tijdens kantooruren via telefoonnummer (077) 320 95 95. Indien u graag een bezoek van de schoenconsulent ontvangt, neemt u ook contact op met Klantenservice. De medewerkers van dit bureau zorgen ervoor dat er binnen 48 uur contact met u wordt opgenomen door Schoenenservice Oost-Nederland voor het maken van een afspraak. BFwMns Nwd-Ura&urjt

Oostrum's Weekblad | 2004 | | pagina 14