6 SINT MAARTEN - dfri Hallo jongens en meisjes. Zittingsavond C.V. De Karklingels Oostrum Op zaterdag 20 november a.s. wordt de zittingsavond 2004 gehouden in gemeenschapshuis D'n Oesterham. Ook dit jaar is de organisatie er weer in geslaagd een gevarieerd programma neer te zetten. De optredens tijdens de zittingsavond, die begint om 20.00 uur (zaal open om 19.00 uur), worden verzorgd door: Rebarber Tiesj (muzikale kolder uit deze regio), Frank Schrijen uit Boxmeer (buut, de enige tonprater met een titel in 4 provincies), Vol en Romig (het 2e optreden van dit jonge talent van eigen bodem), 2Petjes (kolderiek zangduo uit deze regio), Die Klötz uit Maasbree (zang, parodie en kolder), Maarten van Brug uit Helmond (buut, Zuid Nederlands kampioen 2003), De Zok (gelukkig zijn ook de routiniers van eigen bodem er weer bij) en als afsluiter de RoMaRiJa's met "Laot Gaon" (het winnende liedje van de Liedjesmiddag 2004). De muzikale omlijsting van deze avond wordt zoals u weet voor de allerlaatste keer verzorgd door de Eikenhofkapel. Daarna komt helaas, na méér dan 25 jaar, definitief een einde aan het bestaan van deze kapel. De vrije verkoop voor de zittingsavond start aanstaande zondag 14 november. Kaarten a 11,00 zijn dan van 12.00 uur tot 14.00 uur te koop bij het Allemanscafé. Als er daarna nog kaarten over zijn kunnen deze nog worden gekocht bij Dave Moorrees, Randenrade 13, telefoon 513185. U kunt natuurlijk ook voor €16,00 lid worden van C. V. De Karklingels. U steunt dan de vereniging en heeft vrij toegang tot alle activiteiten, inclusief de zittingsavond. Afgelopen zaterdag heeft er in Oostrum een geweldige Sint Maartensviering plaatsgevonden. De gezinsmiscommissie begon met een prachtige viering in de kerk. Aansluitend volgde de optocht met Sint Maarten en zijn trouwe viervoeter voorop, gevolgd door de bedelaar en een hele stoet kinderen met lampionnen en hun ouders. Aangekomen bij het Watermolenplein, wachtte ons een lekker vuurtje met warme chocomel en lekkere wafels. Wij willen iedereen bedanken die hieraan een steentje bij heeft gedragen en in het bijzonder Hannie Coopmans die haar paard beschikbaar heeft gesteld, Wilfred Martens die voor de verlichting heeft gezorgd, Will Cremers voor de gastvrije ontvangst in de soos, Joop Nabuurs voor het beschikbaar stellen van de vuurkorf en het hout en slagerij Biermann-v.d. Eijnden voor het lenen van de ketel om de chocomel te verwarmen. De leden van de ouderraad bedanken iedereen voor hun deelname en wat ons betreft, graag tot volgend jaar. Jullie hebben heel goed je best gedaan in de SINT MAARTEN gezinsviering. Iris en Noek hebben het kinderkoortje tijdens de optocht in de kerk goed begeleid. En Brigitte heeft haar eerste solo achter de piano in de kerk met succes doorstaan. Chris, Roos en Floor jullie hebben heel goed gefloten en extra knap van Roos en Floor dat jullie in de preekstoel durfden te gaan staan met blokfluiten. A.s vrijdag gaan we repeteren voor de gezinsviering van kerstmis. Heeft er iemand nog een leuk geschikt liedje over kerstmis thuis dan mag je dit meebrengen. Tot morgenmiddag allemaal, groetjes Liedy. STROM KINDERKOOR OOSTRUM s..

Oostrum's Weekblad | 2004 | | pagina 13