Sinterklaas op weg naar Oostrum, 2004 (deel 1) toj toj Dag jongens en meisjes, papa's en mama's, oma's en dag allemaal in Oostrum en een beetje daarbuiten, opa's of te wel Weten jullie het nog, de laatste brief van vorig jaar: 'Jongens en meisjes en uiteraard mama's en papa's, oma's en opa's, geniet van jullie cadeautjes, voor straks alvast gezellige kerstdagen en een fantastisch en gelukkig nieuwjaar, tot volgend jaar, blijf rustig e-mailberichten sturen: zwartepiet@lollibomb.com Muchos dios grandos, namens Sinterklaas, alle Pieten en de zeekabouters, Flip de briefschrijfpiet' En jawel hoor, we zijn al weer bijna een jaar verder. Een jaar, waarin opnieuw veel gebeurd is. Als ik jullie nou alles ga vertellen wat er gebeurd is in het paleis, dan ben ik morgen nog bezig. Dat doe ik dus niet. Het enige dat ik even wil vertellen, is dat Nana en Farao een maand geleden vanuit de Filippijnen weer in Spanje gearriveerd zijn, dat ze 3 dagen gebleven zijn en dat ze toen met de zeekabouters vertrokken zijn naar Zeeuws Vlaanderen om daar mee te helpen met het maken van cadeautjes. Zo, dat was dat en nu eens even kijken wat er op dit moment gebeurt in het paleis van Sinterklaas. "WELKOMMMMMMMMMMMM, bij het derde optreden van de Zwarte Pieten IDOLS'. Het galmt door de grote theaterzaal van het paleis. Op het podium staat presentator Reinoldi, de super Zwarte Piet. Hij kondigt de volgende kandidaat aan. Het optreden van Jiminez, de superzanger onder de Pieten. De zaal zit bomvol met Pieten en vooral meisjes Pieten. Ze zwaaien met spandoeken. IDOLS heeft bezit genomen van het paleis. Iedereen heeft het er over. Ook Sinterklaas zit in de zaal. Reinoldi heeft al tegen Sinterklaas gezegd dat er straks zeven Pieten mee gaan naar Oostrum en dat al die zeven Pieten nu nog steeds in de IDOLS finale zitten en dat dus strak zeker ook de winnaar er bij zal zijn. Nou, jongens en meisjes wat een mooi vooruitzicht, bij de intocht in Oostrum zijn zeven IDOLS pieten en zeker ook de winnaar. Maar voordat het zover is Tot volgende week, muchos dios grandos, Sjefke de briefschrijfpiet p.s. vanaf 13 november a.s kunnen jullie de Sint weer bezoeken op www.sint.nl

Oostrum's Weekblad | 2004 | | pagina 7