KBO - OOSTRUM KATHOLIEKE BOND VOOR OUDEREN XXXXXXKXXXXXXXKKKXKKKXXXKXKXXXKXXXX DE ZONNEBLOEM Afd. OICASTRUM In de regio Venray, waartoe onze afd. ook behoort, wordt in de week van 8-11 nov. een telefonische ledenwerfactie gehouden. In de week voorafgaande, wordt er huis aan huis informatie verspreid. Waarom deze actie? Uw steun is hard nodig omdat steeds meer mensen die doorziekte, handicap of leeftijd fysieke beperkingen hebben, een beroep doen op de Zonnebloem. Naast financieële ondersteuning, is de Zonnebloem ook altijd op zoek naar nieuwe vrijwilligers. Jong of oud, iedereen kan zijn steentje bijdragen om op die manier het leven aangenamer te maken. De vrijwilligers van de Zonnebloem houden zich vnl. bezig met regelmatig huisbezoek. Door het persoonlijk contact, dat bij deze bezoekjes centraal staat, probeert de Zonnebloem zo te voorkomen dat mensen in een sociaal isolement raken en vereenzamen. Naast de huisbezoeken organiseert de Zonnebloem, gezellige middagen, excursies, en regionaal en landelijk, vacanties in binnen- en buitenland. De Zonnebloem dopt haar eigen boontjes, en krijgt vrijwel geen subsidie. Daarom is uw steun zo belangrijk! 570.000 mensen zijn inmiddels al ondersteunend lid en door hun bijdrage is al veel mogelijk gemaakt. Toch moet de Zonnebloem jammer genoeg 'nee' zeggen, omdat er niet genoeg middelen en mensen zijn om aan alle aanvragen te voldoen. Uw steun is daarom hard nodig! Voor slechts €12,-euro per jaar, vanaf 2005, is men al lid, en wordt u middels informatie ook enkele keren per jaar op de hoogte gehouden van het landelijke reilen en zeilen van de Zonnebloem. Mocht u al ondersteunend lid zijn, is dat prachtig!!!! Toch is het mogelijk dat u nog gebeld wordt, dit is niet altijd te voorkomen. Daarvoor dan onze excuus. Helpt u mee om de Zonnebloem bloeiend te houden? Alvast 'Hartelijk Dank!' Wilt u informatie van de Zonnebloem in de afd. dan is een telefoontje naar het bestuur de voorzitter 581120 secretaris 571574 of penningmeester 585494 altijd mogelijk. Landelijk kun u op het Internet terecht via www.zonnebloem.nl Secretaris: A. Linders, Geeststraat 8,5807 AR, Oostrum. Tel, 0478 - 51 03 85 Beste Leden, 2. November Kienen in zaal Back in Time aanvang 14. 00 uur er zijn weer leuke prijsjes te winnen. 9. November Lezing en toelichting over fiscale mogelijkheden buitengewone ziektekosten. Deze presentatie wordt verzorgd door FinAction uit Ysselsteyn. 23. November Bezoek aan de Kerstmarkt bij Leurs in Venlo. U kunt zich hiervoor op geven bij: M. Raijmakers-Janssen Valkenkampstraat 3 Oostrum. Opgeven voor 15 november. A.S. Nieuwe leden zijn altijd van harte welkom Geeft zich op voor bezoek aan Kerstmarkt: Naam: Adres: Tel:

Oostrum's Weekblad | 2004 | | pagina 13