Agenda 2004 Vr. 15 okt. 20.15u. Serenade. Verzamelen 20.00u. bij gemeenschapshuis Ma. 18 okt. 18.15u. Samenspelgroep 18.45u. Leerlingenorkest 20.00u. Repetitie orkest Wo 20 okt. 18.30u. Leerlingen tamboerkorps 19.00u. Repetitie tamboerkorps Agenda oktober: 31 okt. Allerzielenviering (14.00u.) Meer informatie: www.aostrum.ni onder verenigingen Activiteit Vrienden van de Harmonie Op zondagmorgen 12 december zal in de Venrayse schouwburg een bijzonder concert verzorgd worden door onze Harmonie "Sub Matris Tutela", samen met de Venrayse harmonie "Euterpe" en het klarinet kwartet van de Koninklijke Luchtmacht. Het betreffen hier drie vermaarde en ruim bekroonde muziekgezelschappen. Een combinatieconcert hiervan belooft dan ook een bijzonder evenement te gaan worden. Voor de Vrienden van de Harmonie zal deze uitvoering echter nog extra luister worden bijgezet. Zij zullen namelijk uitgenodigd worden om 10.00 uur reeds aanwezig te zijn (definitieve tijdstip zal de Vrienden later per brief bekend gesteld worden). Daar zullen zij, door de directeur van de Schouwburg, mevrouw Anne- Christien Liebrand, een rondleiding krijgen door dit bijzondere gebouw en bedrijf. Na afloop uiteraard een kop koffie "met iets erbij" en daarna, om 10.30 uur het boven genoemde concert. Het bestuur hoopt daar vele van onze 111 leden te mogen ontvangen. Als gezegd de Vrienden zullen binnenkort een schriftelijke uitnodiging hiervoor ontvangen, maar nu reeds een notitie in de agenda is wel handig De Vrienden van de Harmonie stellen zich ten doel, als dank voor de bijdrage die de harmonie aan de Oostrumse gemeenschap levert, onze harmonie financieel te ondersteunen. Haar leden maken hiertoe jaarlijks 50,- over. Eens per jaar proberen we een "bijzondere" activiteit met de harmonie te plannen. Als u nog geen lid bent dan hopen we dat u zich snel aanmeldt bij Jan Janssen (Stationsweg 138A) of bij Maarten Meulendijks (maarten.meulendijks@home.nl)Als u inderdaad snel bent dan nodigen wij u nog graag uit voor de happening op 12 december OKTOBER 15 oktober 20 oktober 28 oktober NOVEMBER 01 november 02 november 09 november 09 november 10 november 11 november Rondleiding door archiefkelder gemeente Venray KBO Halve dagreis met bezoek aan Wittem met Oirlo Castenray KBO Excursie Marcienne (ochtend) ZijActief Creatieve avond OVB Kienen KBO Kerstmarkt KBO Openbare vergadering Dorpsraad Oliebollenactie Nobel Aostrumse kook en bakkunst Zij-Actief

Oostrum's Weekblad | 2004 | | pagina 5