*V KBO - OOSTRUM •J* KATHOLIEKE BOND VOOR OUDEREN Themamiddag "Ouderen en zelfstandig wonen, gevolgen en de consequenties". De Commissie Ouderenhuisvesting Venray organiseert op maandag 18 oktober a.s. een themamiddag in de Kemphaan op het Kennedyplem in Venray. Aanvang: 14:00 uur. Programma: Sluiting circa 16:15 uur Deze middag wordt geleid door dagvoorzitter Tjeu Wolters uit Oirsbeek. Tot ziens op maandag 18 oktober 2004 om 14:00 uur in de Kemphaan Opening Toon Broeksteeg, voorzitter van de Commissie Ouderenhuisvesting Venray De Commissie Ouderenhuisvesting en het Convenant met de gemeente Han Verkuylen, beleidsmedewerker Volkshuisvesting gemeente Venray Wonen Venray biedt ouderen de ruimte! Kees van Kampen, hoofd Woondiensten Wonen Venray Woontechniek en Loondiensten t.b.v. veiligheid comfort en zorg Carl Smeets, conceptontwikkelaar 3W Vastgoed Maastricht Zorgen voor vandaag en morgen Mark Schapendonck, directeur district Venray van de Zorggroep Noord Limburg Welzijn en de Wet op de maatschappelijke onder steuning Mathieu Emonts, wethouder Maatschappelijke Diensten van de gemeente Venray Forum bestaande uit: Liesbeth van Beek, directeur Wonen Venray Mathieu Emonts, wethouder Maatschappelijke Diensten gemeente Venray Mark Schapendonck, directeur district Venray van Zorggroep Noord Limburg Cari Smeets, conceptontwikkelaar 3W vastgoed Maastricht Charles de Vlinder, voorzitter van de Centrale van Ouderenverenigingen Venray Dagvoorzitter: Tjeu Wolters, oud leraar bouwkunde, voormalig voorzitter woningbeheer Schinnen, Secretaris K.B.O. Limburg en voorzitter van de commissie Wonen en Mobiliteit K.B.O. Limburg Secretaris; A. Lintiers, Geeststraat 8,5807 AR, Oostrum. Tel, 0478 - 51 03 85

Oostrum's Weekblad | 2004 | | pagina 15