jd^f Vi NOBEL Oostrum wint ook matige uitwedstrijd - sagpgp» u i ,^mVv NOBELNIEUWS Oostrum begon uiterst zwak aan de uitwedstrijd tegen SVS uit Stevensbeek. De spelers waren niet fel genoeg in de duels en kwamen zodoende telkens een stap te laat. Het was in deze openingsfase vooral aan doelman Eppo Haneveld te danken dat Oostrum niet vroeg op achterstand werd gezet. Zo redde hij knap met de voeten op een harde kopbal van een SVS-aanvaller en hield hij diezelfde aanvaller van scoren af toen deze plotseling vrij voor hem opdook. Ondanks het slordige spel van Oostrum wist de ploeg wel een aantal aardige kansen te creëren maar een beetje geluk in de afronding ontbrak. Na een kwart wedstrijd kreeg Oostrum eindelijk wat meer greep op de wedstrijd en werd er bij vlagen heel aardige aanvallen opgezet. Linksback Dick Janssen dook geregeld de ruimte in die voor hem gecreëerd werd, maar helaas werden konden zijn voorzetten niet in doelpunten omgezet worden. In de 35ste minuut viel dan eindelijk de bevrijdende openingstreffer. Na balverlies van de thuisploeg schakelde Oostrum snel om en kwam rechterspits Jan van de Ven vrij voor de doelman. Hij bleef kalm en verschalkte de keeper met een prachtige boogbal. Hierna zakte het peil van de wedstrijd weer naar een bedenkelijk niveau en kwam het rustsignaal waarschijnlijk als een opluchting voor de ongeveer 100 toeschouwers. Na de thee stond er een heel ander Oostrum op de mat. Er werd met meer overleg en inzet gespeeld dan in de eerste helft en dit resulteerde al snel in een verdubbeling van de voorsprong. De Stevensbeekse doelman schatte een diepe pass verkeerd in en maaide volledig over de bal heen. Een koud kunstje dus voor Johan Berden om de bal in een leeg doel te schuiven: 0-2. SVS probeerde het hierna nog wel maar kwam er, op enkele kleine kansjes na, nauwelijks meer aan te pas. Oostrum daarentegen deed wat het deze hele competitie al doet, namelijk de mooiste kansen creëren maar niet benutten. Zo troffen kopballen van dichtbij van Bart Direks en Arjan Kempen net geen doel, en belandde een slimme schuiver van diezelfde Kempen op de paal. Ook een schitterend genomen vrije trap van Dick Janssen trof de bovenkant van de kruising en had zeker een beter lot verdiend. Toch wist Oostrum nog een van de vele mogelijkheden te benutten. Bart Direks verlengde een lange pass van achteruit met het hoofd, waardoor Rik Schlepers alleen op de doelman af kon gaan. De middenvelder bleef rustig en lobde de bal met links over de uitkomende doelman: 0-3. Hierna was het wachten op het laatste fluitsignaal en kon om halfvijf de derde overwinning op rij gevierd worden. Volgende week staat de derby tegen Wanssum op het programma, een wedstrijd die in de vijfde klasse altijd een lastige was voor Oostrum. Raadpleeg te allen tijde het publicatiebord i.v.m. eventuele wijzigingen Zaterdag 9 oktober is Ineke van Dijck met haar paard Stelinia op wedstrijd geweest in Wanroij. Hier behaalde ze in de klasse L1 een mooie 1e prijs met 168 punten. Proficiat. Het afgelopen seizoen heeft onze ruiter- en ponyclub een aantal zeer goede prestaties behaald. Limburgs kampioen zijn geworden: Het viertal CDE-klasse L bestaande uit: Tamara Wilmsen met Samantha, Jolein Coopmans met Mistral, Christel van Dijck met Selly, Jeanine Huijbers met Soeraya, Imke Coopmans met Frisky, Marloes van Rattingen met Soeraya Individueel Dressuur DM2: Christel van Dijck met Selly L-Springen paarden: Freek Mijling met Paulina Nederlands Kampioen is geworden: L-Springen paarden: Freek Mijling met Paulina Tevens bestaat onze ruitervereniging 70 jaar en de ponyclub 10 jaar. Hierom wordt 15 oktober een receptie gehouden voor genodigden en de leden vanaf 20.00 uur in zaal 'Back in Time' te Oostrum. Namens het bestuur van LR en PC NOBEL o S

Oostrum's Weekblad | 2004 | | pagina 11