S.V.O. 2 - Sparta 3 7-2 PROGRAMMA ZONDAG 10 OKTOBER SVS 1 - S.V. Oostrum 1 14.30 IVO 3 - S.V. Oostrum 2 11.30 S.V. Oostrum 3 - Wanssum 3 12.00 S.V. Oostrum 4 -RKDEV3 10.30 SVEB5 - S.V. Oostrum 5 09.30 S.V. Oostrum 6 - Westerbeekse Boys 2 10.00 S.V.Oostrum DA1 - SVS DA1 10.30 Op deze prachtige zondag moest Oostrum het stellen zonder zijn Braziliaans ogende keeper Epinho. Hiervoor in de plaats stond de keeper van de A-jeugd onder de lat, Willen Verheijen jr. Deze bleek in de loop van de wedstrijd een waardige vervanger van de vaste doelman. Ut twed begon spetterend aan de wedstrijd en liet in de eerste 15 minuten het beste voetbal van dit seizoen tot nog toe zien. Het was duidelijk dat er goed op driehoekjes was getraind, want die werden overal op de mat tentoon gespreid. Het publiek genoot met volle teugen. Door dit goede veldspel, zowel tactisch als speltechnisch, werd de tegenstander al vroeg in de wedstrijd het snot voor de ogen gespeeld. Dit resulteerde in de 31ste minuut in de 1 - 0 voorsprong voor Oostrum. Roel demonstreerde voor de 5de keer dit seizoen zijn specialiteit, het met het hoofd deponeren van de bal in het netje. Deze keer trouwens niet tegendraads. S.V.O. op voorsprong! In de 39ste minuut werd de marge zelfs verdubbeld. Fredje ging er aan de rechterkant vandoor, liet zijn directe tegenstander zijn hielen zien en schoot vervolgens heel beheerst de 2 - 0 langs de verbouwereerde keeper. Ook de 3 -0 had voor rust nog moeten vallen, was het niet dat Van Diekske over de krijtlijn het 16 meter gebied binnenstruikelde en voor de nog steeds verbouwereerde keeper op de knieën ging. In de rust kreeg Fredje zijn verdiende applauswissel en kwam een getergde Kees binnen de krijtlijnen. Al in de 8ste minuut na rust kwam de 3 - 0 op het scorebord. Na goed voorbereidend werk van Kees, bekroonde Bram een sterke wedstrijd met een doelpunt. Een marge van drie voor de S.V.O.! In de 63ste en 70ste minuut werden er nog twee doelpunten aan het doelsaldo van de rood witten toegevoegd. Eerst ging Kees er aan de rechterkant vandoor, waarna hij zichzelf na enkele kapbewegingen op de achterlijn terugvond. Hij wilde de bal strak voorzetten, maar tot ieders verbazing verdween deze via een been van een tegenstander in het doel. Uiteraard kwam dit doelpunt gewoon op naam van Kees. Vervolgens werd in de 70ste minuut de waarschijnlijk mooiste goal van de wedstrijd gescoord. Jules soleerde op Maradona-achtige wijze (WK 1986 in Mexico tegen Engeland) door de defensie en liet alle tegenstanders als wassen beelden uit Madame Tussaud staan. Ditzelfde lot was ook de keeper beschoren, die nu helemaal niet meer snapte wat er allemaal gebeurde. Uiteindelijk schoof hij heel beheerst de 5 - 0 in het netje! Dit doelpunt gooide de wedstrijd helemaal in het slot en Oostrum schakelde een aantal versnellingen terug om de 90 minuten vol te maken. Het was ook een mooie gelegenheid om de van een blessure herstellende Stefan een aantal speelminuten te gunnen. Hij kwam in de 74ste minuut dan ook in het veld voor Sjors. In de 33ste minuut van de 2de helft scoorde Sparta uit een vrije trap verassend tegen. Dit betekende de 5 -1 Vier minuten later was de marge van 5 echter weer in ere hersteld. Van Diekske soleerde op de linkerflank alsof het een lieve lust was en stond ineens alleen voor de keeper. Uiteraard was Der Bomber meegelopen om zijn tweede van de middag te maken. De bal werd door Van Diekske netjes breed gelegd en Roel kon deze zo het lege en verlaten doel inlopen. Tot ieders verbazing tikte hij de bal verder naar rechts, waar de gretige Kees stond te watertanden. Zo liet Roel het doelpunt aan Kees, die zijn tweede van de middag maakte. 6 - 1 voor onze jongens! Alsof dit nog niet genoeg was, werden er in de laatste 5 minuten nog 2 doelpunten toegevoegd op het scorebord. Eerst liet de verdediging van S.V.O. de blonde Gullit van Sparta lopen, die dit buitenkansje benutte en de 6 - 2 liet aantekenen. Vervolgens zette Kees in de slotminuut hoog voor, waarna Bas voor de goal de bal binnen kon lopen. 7-2 gescoord door de benjamin van het team! Dit was het laatste doelpunt op deze mooie middag. Door het gelijkspel van Oostrum 5, heeft ut twed nu de gedeelde koppositie in handen in de onderlinge competitie en zijn de 100 munten een stapje dichterbij gekomen. Tevens gaat S.V.O. 2 nu aan de leiding in de 4de klasse door een nederlaag van de concurrentie. Het gaat de leiders Jep (Martien), Gardo en Robert dus voor de wind en de verwachting is dat ze de Kerst zullen overleven... Gegroet, Bavaria 2. Raadpleeg te allen tijde het publicatiebord i.v.m. eventuele wijzigingen mmm

Oostrum's Weekblad | 2004 | | pagina 9