Goederen Dienstenveilinq te Oostrum Op zondag 3 oktober a.s. organiseert carnavalsvereniging "De Karklingels" voor de tweede keer een groots opgezette Goederen Dienstenveiling. Deze wordt gehouden in gemeenschapshuis D!n Oesterham, Watermolenstraat 1 te Oostrum. Wat is een Goederen Dienstenveiling? Goederen en/of Diensten aangeboden door bedrijven of particulieren worden per opbod verkocht. Enkele voorbeelden van de ca. 150 stuks te veilen goederen en/of diensten: - 1 uur line-dance voor groep 30-40 personen - VIP behandeling prinsebal met voorkennis nieuwe Prins - VIP behandeling tijdens wedstrijd Oostrum 1 (2 personen) - Drukken van visitekaartjes 100 st. envelope) - 11.111 seconden onbeperkt bier drinken (2 pers) - Tandemparachutesprong - Optreden 8 vur Elluf - APK-keuring - Organisatie thematisch kinderfeest - 3 uur computerles (applicatie MS Office) De goederen zijn van 13.30 tot 14.30 uur te bezichtigen. De veiling gaat om 15.00 uur van start en zal duren tot ca. 19.00 uur. In de pauzes zal joekskapel Ut Göt voor ontspannende muziek zorgen. Ook aan de kinderen is gedacht. Ineen aparte ruimte kunnen ze kleuren, knutselen of een speelfilm kijken. De mooiste drie kleurplaten worden beloond met een prijs welke persoonlijk zal worden overhandigd door Prins Rob I. De opbrengst van deze Goederen Dienstenveiling is bedoeld om de aanschaf van nieuwe pakken voorde Prins, Vorst, Raad van Elfen Bestuur mogelijk te maken. Spfl il .-" l OSTRUM ARNAVALS LUB

Oostrum's Weekblad | 2004 | | pagina 7