01FSEAAD Nieuw logo dorpsraad 33e jaargang nr. 38 30 september 2004 Sluitingstermijn in te leveren kopij: Maandagavond 18.00 uur. Redactieadres: G. Smedts, Valkenkampstraat 14, 5807 AN Oostrum. Tel. 58 46 42. E-mailadres: oostrumsweeRblad@planet.nS Rabobank: 12.81.44.912 Abonnement: 9,- per jaar Bezorging: "Periodiek", tel. 582877. Stichting Dorpsraad Oostrum Randenrade 50 5807 BM OOSTRUM tel. (0478) 584114 Door de Dorpsraad Oostrum is een prijsvraag uitgeschreven voor een nieuw logo. Wij hebben verschillende inzendingen mogen ontvangen en het bestuur van de Dorpsraad heeft gekozen voor bovenstaand logo dat ontworpen is door Inge Verberk. Op de laatst gehouden dorpsraadvergadering is dit logo door haar gepresenteerd. Tevens werd door de heer J. Linskens, voorzitter van de Dorpsraad, de hierbij behorende prijs overhandigd. Motivatie Inge Verberk: De zwaluwstaart in de vorm van een 'O' moet gezien worden als een idee of plan, wat in de kinderschoenen begint, zich ontwikkelt en dus grotere vormen aanneemt. Het plan ontplooit zich en kan bij het bereiken van het einddoel vervolgens afgevinkt worden. De kleur groen duidt op de leefbaarheid van het dorp Oostrum. De opzet was een krachtig en zakelijk logo, waarin het functioneren van de Dorpsraad symbolisch tot uitdrukking komt. Degene die dit logo in kleur wil aanschouwen kan terecht op: www.aostrum.nl Wij hebben in de afgelopen weken in Oostum lege flessen ingezameld voor de kinderen van Beslan (Rusland) die door de terroristische actie zijn getroffen. We hebben in totaal bijna 50 Euro opgehaald met het inwisselen van de flessen. Het geld hebben we overgemaakt naar gironummer 121 van Unicef onder vermelding van "voor de kinderen van Beslan". Wij willen graag iedereen in Oostrum die bijgedragen heeft hiervoor bedanken. Noor Kampen, Evi Mulders, Nicoline Opbroek, Maartje Steenkamer OOSTRUM's WEEKBLAD D OSTIUM

Oostrum's Weekblad | 2004 | | pagina 1