S.V.O. 2 - G.F.C. '33 2 4-3 PROGRAMMA ZONDAG 03 OKTOBER S.V. Oostrum 1 - Sambeek 1 14.30 S.V. Oostrum 2 - Sparta'18 3 11.00 RKDEV4 - S.V. Oostrum 3 10.00 HRC'27 2 - S.V. Oostrum 4 11.00 S.V. Oostrum 5 - Wittenhorst 11 10.00 Volharding 7 - S.V. Oostrum 6 10.00 America Da1 - S.V. Oostrum Da1 10.00 DONDERDAG 07 OKTOBER Jeugdkadervergadering in de kantine aanvang 20.30 TRAINING LAGERE ELFTALLEN De trainingen van de lagere elftallen beginnen op donderdag orn 20.00 uur Raadpleeg te allen tijde het publicatiebord i.v.m. eventuele wijzigingen. Nadat de meeste op de fiets op sportpark 'De Nieuwe Spar' waren aangekomen, werd de opstelling bekend gemaakt en werden de shirts uitgedeeld. Met de voetbalshow tegen S.V.O.C. nog in het achterhoofd, werd er slap aan de warming-up begonnen. Dit vertaalde zich echter niet naar de wedstrijd. Na het eerste fluitsignaal van de onzeker fluitende scheidsrechter Achten, zat de S.V.O. over het hele veld kort op de man en werd G.F.C. onder druk gezet. De lijnen naar de nummer 10 van Grubbenvorst, wat het dreh und angel punkt van de ploeg was, werden goed afgeschermd. Dit kwam mede door de wederom uitstekend spelende nummer 10 aan Oostrum zijde, Jules 'Ivan' Janssen. Dit spel leidde in de 18de minuut tot de 1 - 0 voor de rood witten. Roel knikte een afgemeten 'John van het Schip voorzet' van Roy prachtig binnen. In de 23ste minuut was het echter al weer gelijk, na een slippertje in de Oostrum defensie. Dit keer werd een 'Frank de Boertje' van Mark wel afgestraft. Oostrum liet zich door dit tegendoelpunt echter niet van de wijs brengen en draaide de duimschroeven bij de Grubbenvorster F.C. nog eens goed aan. In de 32ste minuut resulteerde dat in de 2 - 1 voorsprong. Van Diekske snelde zijn tegenstander weer eens voorbij of deze er niet stond, omspeelde de goalkeeper en schoof beheerst de 2 -1 tegen de touwen. Oostrum weer op voorsprong! Kort na rust, na ongeveer 52 minuten en 36 seconden voetbal, bracht Pi-Air Kessels met zijn 4de goal van het seizoen (derde mèt het koppie) de marge op 2. S.V.O. zakte vervolgens terug en ging mee in het spel van de ervaren uitploeg. Hierdoor ontstond een waar voetbalgevecht, wat een bevestiging was van de gevleugelde uitspraak van dhr. R. Michels, 'Voetbal is oorlog'. De eerste en laatste die in dit gevecht het veld moest ruimen, was de nestor van het elftal, die zo ernstig geblesseerd raakte dat hij niet verder kon. De Koes werd onder luid gejuich vervangen door Stefan, waardoor een brok routine uit de Oostrumse gelederen verdween. De bal werd traag rond geschoven en de geslepen mannen uit Grubbenvorst kwamen beter in de wedstrijd. 'Der Rudi' werd in de punt van de aanval steeds vaker gevonden, de wedstrijd kantelde en G.F.C. kwam door doelpunten in de 69ste en 81ste minuut op gelijke hoogte. Oostrum 2 leek hierdoor punten te gaan verspelen voor de zo belangrijke onderlinge periodetitel en op verdere achterstand van Oostrum 5 te komen. Met de moed der wanhoop en de 100 munten in het achterhoofd zochten de dappere strijders van S.V.O. 2 de aanval. De puur linksbenige Keessie gooide de ballen met rechts voor de pot in de hoop een goed hoofd te treffen en aan verdedigen werd steeds minder gedacht. Dit leidde in de 86ste minuut tot een corner. Mark slingerde de bal voor het doel waar deze in een kluwen van spelers terecht kwam. Uiteindelijk kwam de bal uit het gedrang voor de machtige rechter van Roy die verwoestend uithaalde. 4-3 voor ut twed in de slotminuten! De laatste vier minuten werden vervolgens professioneel vol gemaakt, waarna scheidsrechter Achten eindelijk voor de laatste keer floot. De drie punten bleven in Oostrum! Moe maar voldaan werden de drie door leider Jep (Martien) 'ien de klep' gesmeten en veilig opgeborgen. Hij was tevreden. En het was nog lang onrustig in de gezelligste huiskamer van Oostrum Gegroet, Bavaria 2.

Oostrum's Weekblad | 2004 | | pagina 11