TIEF OOSTRUMSE VROUWEN BEWEGING KOM ALLEMAAL NAAR DE A.D.O.R.-dag, HANDYMAN GEZOCHT Dames ZijActief en O.V.B Oostrum. EXCURSIE keurslagerij Biermann - v.d. Eijnden. Datum: Aanvang: Plaats: Opgave: Donderdag 30 september. 19.30 uur "Back in Time" Mgr. Hanssenstr. 29 te Oostrum. vóór 23 september a.s. bij Tiny Kreutz, tel: 588355 (Westerthienweg 17) of bij Nel Camps, tel: 583243 (Mgr. Hanssenstr. 2) U mag ook een briefje bij hen in de bus doen. Deze avond wordt verzorgd door onze keurslager Jan en Ingrid Biermann - v.d. Eijnden, en Verstegen spice en sauces. Zoals ieder jaar beginnen we ook dit jaar met de A.D.O.R.-dag. Dit jaar is dat op zondag 26 september van 11:00 uur tot 13:00 uur. Neem je papa, mama, broertjes, zusjes, opa's oma's etc.etc. maar mee om er een teug et e-tac^t-n^ gezellige dag van te maken. Natuurlijk ook dit jaar met de kindermarkt waar je al je spulletjes die je kwijt wil kunt verkopen. Op de A.D.O.R-dag kun je je weer laten schminken als een enge heks, een stoere piraat, als lief poesje of iets heel anders. Natuurlijk zorgen we ook dit jaar voor iets lekkers. Ener komt een verrassingmaar we zeggen nog niet wat, want dan is het geen verrassing meer. Om 11:00 uur beginnen we (voor de kindermarkt mag je je spulletjes vanaf 10:30 uur komen uitstallen zodat je om 1100 uur meteen kunt beginnen) en om 13:00 uur sluiten we de dag af met het oplaten van de ballonnen voor de ballonnenwedstrijd. Kaartjes voor deze ballonnenwedstrijd kun je kopen bij de kinderen/leiding die de komende weken aan de deur komen. Op de dag zelf zijn ook nog ballonnenkaartjes te koop. We hopen op een beetje lekker weer en dan gaan we er samen een gezellige dag van maken!!!!!!!!! Wij hebben er veel zin in en hopen jullie allemaal te zien op zondag 26 september!!!! A.D.O.R. is heel hard op zoek naar een ontzettend handige man (of vrouw)! |eder jaar organiSeert A.D.O.R., samen met een aantal andere jeugdclubs, Rollebol, een jeugJCvërëiu&Crw 9rote sPort" en spellendag voor kinderen. Daarbij hebben we dringend hulp nodig! Rollebol vindt ieder jaar in juni (meestal zaterdag voor vaderdag) plaats in een van de dorpen waar de jeugdclubs vandaan komen. De organisatie is in handen van een groep vrijwilligers die bestaat uit een aantal afgevaardigden van iedere deelnemende club. Wij zijn op zoek naar een handig persoon die ons 'team' (bestaande uit twee personen die reeds ervaring hebben) wil ondersteunen. De 'werkzaamheden' bestaan voornamelijk uit het mee bedenken en maken van spellen die tijdens de dag gespeeld worden. Want zonder leuke, grappige en originele spellen (ongeveer zes per jaar) kan A.D.O.R. geen deel meer nemen aan Rollebol. Dit betekent dat we op zoek zijn naar een iemand met twee rechterhanden en het gereedschap om de spellen te maken. Ongeveer iedere twee maanden is er een vergadering waar alle clubs bij elkaar komen om de plannen voor Rollebol te bespreken en daarnaast zullen de spellen dus gemaakt moeten worden. Vanzelfsprekend worden gemaakte onkosten voor het maken van de spellen vergoed. Duswie is er handig met z'n handen en heeft zin om te zorgen dat A.D.O.R. deel kan blijven nemen aan Rollebol en er dus voor de kinderen een geslaagde dag van te makenlaat het ons weten Voor meer informatie kun je contact opnemen met Jip (0478-588272). Groeten Kinderen, leiding bestuur A.D.O.R. Limburg katholiek vrouwennetwerk

Oostrum's Weekblad | 2004 | | pagina 9