ledereen van harte gefeliciteerd. I TCO OUTDOOR Dorpentoernooi HALLO JEUGDLEDEN VAN TCO Om het beste systeem van trainen te vinden was even puzzelen bij haar. Vooral omdat ze nogal speciaal is in de gehele omgang. Maar uiteindelijk heb ik erg veel voordeel gehad van mijn rijtijd in Canada bij Lisa Carlson. Je aanpassen aan je paard en je realiseren dat er meerdere wegen naar Rome leiden, is me daarvan erg bijgebleven. Dat delicate blijkt nu in haar voordeel te werken. Alhoewel ze nog steeds erg snel nerveus is. Op de Limburgse bijvoorbeeld, sprong ze tot 2 keer toe bijna zijwaarts over de omheining omdat er een paard te dicht bij haar kwam tijdens het losspringen. Tsja, het blijft een wakkere." glimlacht de ruiter. "Maar in de ring laat ze me nooit in de steek!" maakt Freek snel duidelijk. "Ze heeft een ongelooflijke instelling in het parcours en is extreem voorzichtig. Door haar intelligentie lijkt ze nu ook echt te snappen hoe het spelletje werkt. Ze is er fysiek en vooral geestelijk nu ook voor klaar om een keer vlot barrage te rijden, zonder in de stress te raken. Als ze zich ontspant kan ze mooi groot galopperen en omdat ze van nature erg snel kan wenden, lijkt een barragerit erg rustig., totdatje op de klok kijkt" grapt Freek. "Voorlopig nemen we wat gas terug. De merrie wel wat vakantie verdient. Ik start haar buiten waarschijnlijk nog een keer in het M en de rest van het indoorseizoen zoeken we wat wedstrijden uit zodat we de punten voor het Z hebben in het volgende buitenseizoen. Houd ze dan maar weer in de gaten!" lacht Freek. Er wordt op het moment erg veel aan haar getrokken door kopers. Men vraagt veel naar haar. Een super compliment natuurlijk. Maar de eigenaar wil haar in principe nog niet verkopen. We werken haar rustig door naar het Z en als alles gewoon gezond blijft loopt ze dat volgend jaar probleemloos. Uiteraard moet je wel realistisch blijven. Ik heb de eigenaar ook eerlijk gezegd het te begrijpen als hij afscheid moet nemen als men er nog harder aan gaat trekken. Bovendien heeft van Dijk heeft er gelukkig ook nog een jonge Manhatten merrie van om de lijn voort te zetten... Zondag 3 oktober wordt voor de 1ste keer het indoortoernooi outdoor gehouden, en wel in Oostrum. Natuurlijk willen alle senioren weer aan dit evenement deelnemen. Opgave svp zo snel mogelijk doorgeven aan Ton Clephas tel. 510536. Zondag 10 Oktober wordt het eindtoernooi gehouden, We starten ongeveer om 10.00 met de eerste wedstrijden. Als je verhinderd bent op deze dag geld verplicht afmelden, anders word je ingedeeld. Afmelden is mogelijk tot Donderdag 30 September. Hopelijk zien we jullie allemaal tijdens het eindtoernooi op de tennisbaan in Oostrum. Groetjes Henny van Dijck: 580160 Daniella Altink: 581977

Oostrum's Weekblad | 2004 | | pagina 13