Vr. 10 sept. 19.00u. Serenade huwelijk Marcel Pluk Verzamelen 18.45u. op parkeerplaats bij de Witte Hoeve Zo. 12 sept. 11.00u. Orkest opluisteren herdenking Engels kerkhof (Hoenderstraat) Verzamelen bij Engels kerkhof om 10.46u. (tenue: uniform met pet) Ma. 13 sept. I.v.m. kermis geen repetities Wo 15 sept. 18.30u. Leerlingen tamboerkorps 19.00u. Repetitie tamboerkorps Meer informatie: www.aostrum.nl onder verenigingen Zoals U inmiddels weet heeft de bakkerswinkel in Oostrum een nieuwe eigenaar, helaas is het niet meer mogelijk om op deze plek lege inktcartridges in te leveren. Langs deze weg willen we Herman Verheyen hartelijk danken voor zijn belangeloze inzet bij deze actie! Maar deze actie gaat wel door! U kunt vanaf nu uw lege inkt-en tonercartridges inleveren bij dhr. Sir Kessels, Stationsweg 195, jawel hetzelfde adres waar U ook uw oud papier in kunt leveren! Uw lege cartridges kunt U in een container deponeren die staat in de schuur aan het huis vast (bij de eieren Blijf deze voor ons verzamelen, we kunnen het goed gebruiken!!!!, Alvast hartelijk dank voor uw medewerking, Harmonie Sub Matris Tutela BESTE MENSEN UIT OOSTRUM... Zo als voorgaande jaren komen wij weer langs met de GROTE CLUBAKTIE, wij willen u erop attenderen dat wij binnenkort starten met de inschrijving/voorverkoop. Deze begint in de week van maandag 13 september. Bij voorbaat dank bestuur SVO afd. Korfbal Gemeenschapshuis D'n Oesterham wordt gerenoveerd. Nadat we al de oude stoelen hebben aangeboden aan de verenigingen is het nu de beurt aan alle inwoners van Oostrum. Mocht u interesse hebben in een paar stapelbare reservestoelen voor uw gasten neem dan even contact op met een van de onderstaande bestuursleden of met de beheerster van D'n Oesterham, Antoinette Verheyen. Wij zullen alle overtollige meubilair zo eerlijk mogelijk verdelen. Voorlopig alleen de stoelen, want de nieuwe tafels zijn nog niet geleverd. U kunt wel vast opgeven of u ook interesse heeft in een of meer tafels als de nieuwe tafels zijn geleverd. Indien u interesse heeft voor een of meer stapelbare stoelen, geef dat dan even door aan: Antoinette Verheyen 0478-585682), Mart Kusters (0478-588180) of Henk Valckx (06-53963353). Bestuur van D'n Oesterham. Mart Kusters Secretaris

Oostrum's Weekblad | 2004 | | pagina 7