2005 dlïEF Dames ZijActief Oostrum 24 december Kerstconcert/opluistering Kerstvieringen Harmonie JANUARI 08 januari 16 januari 22 januari 26 januari 29 januari 05 februari 06/7/8 februari Prinsebai CV de karklingel Liedjesmiddag CV de karklingel Jeugdprinsebal CV de karklingel Jaarvergadering buurtvereniging V.D.S. Klingelbal CV de karklingel Receptie prins CV de karklingel Carnaval OOGSTDANKVIERING in Sevenum. Datum: Zondag 19 september. Aanvang viering: 10.30 uur. Plaats: Raadhuisplein in Sevenum. Op zondag 19 september a.s. wordt door de L.L.T.B. en ZijActief een oogstdankviering georganiseerd op het Raadhuisplein in Sevenum. Het thema is: "Oogsten voor een tevreden leven". EXCURSIE naar breifabriek Marcienne. Datum: Donderdag 28 oktober. Vertrek: 8.55 uur Vertrekplaats: d'n Oesterham Oostrum. Thuiskomst: ca. 14.30 uur Kosten: 5,- (ook voor introducés) Dit bedrag te betalen bij aankomst ter plaatse bij Marcienne. Dit is incl. buskosten, bezoek Marcienne en ontvangst met koffie/thee en gebak. Opgave: vóór 2 oktober a.s. bij Ria Liebrand, tel. 550466. U kunt ook een briefje bij haar in de bus doen Stationsweg 114). Op donderdag 28 oktober a.s. brengen we een bezoek aan de breifabriek Marcienne te Kirchhoven Duitsland. Introducés zijn hiervoor tevens van harte uitgenodigd. We worden daar om 10.30 uur ontvangen met koffie/thee en gebak. Aansluitend kunt u genieten van de live kerstmodeshow, een presentatie van de exclusieve Marcienne Damescollectie. Als presentje wordt een verloting gehouden onder de deelnemers van onze groep. In de winkel kunt u zich laten adviseren door de mannequins en kopen wat u leuk vindt. Het is reeds een traditie en dat willen wij wei zo houden. Op zaterdag voor de Aostrumse kermis is de jaarlijkse rondgang Een bloemetje van de Aostrumse Zangkompeneej brengt het zonnetje in huis En dat wilt u toch niet missen? Zaterdag 11 september bloemenactie van de Aostrumse Zangkompeneej. Limburg katholiek vrouwennetwerk

Oostrum's Weekblad | 2004 | | pagina 5