c TCO Familie toernooi 19/09/2004 Gemeenschapshuis D'n Oesterham Gemengd Koor Oostrum Zondag 19/09 organiseren wij het familietoernooi. Bij dit evenement kan zowel junior cq senior een familielid uitnodigen om samen een duel aan te gaan. Dit gebeuren staat garant voor een zondag tennis- en sportplezier. Plezier voor jouw, je partner alsook, je vader of oma die dit toernooi gadeslaat. Maak er serieus werk van zodat de organisatie aan de slag kan. Meld je aan bij: Henny van Dijck tel. 580160 of Ton Clephas tel. 510536. Gemeenschapshuis D'n Oesterham wordt gerenoveerd. Met ondersteuning van diverse fondsen hebben we een groot onderhouds en vernieuwingsplan opgesteld. We hebben de afgelopen maanden reeds het dak laten renoveren, het podium is vernieuwd, verstevigd en voorzien van een nieuwe vloer. De komende maanden zal het buitenwerk helemaal opnieuw geschilderd worden. Er is een tv aangeschaft en een kabelaansluiting geïnstalleerd. De geluidsinstallatie zal worden verbeterd. Ook hebben we nieuwe stoelen en tafels kunnen aanschaffen. Dat houdt in dat we nu de oude stoelen, stapelbare oranje kunststof kuipstoelen en stapelbare donkergroene kunststof kuipstoelen over hebben. In een latere fase dit jaar komen er ook nieuwe tafels, zodat we dan ook de oude bijbehorende tafels over hebben. Misschien zijn er verenigingen, scholen die interesse hebben in dit meubilair. Indien u interesse heeft voor uw vereniging geef dat dan even door aan Mart Kusters (0478-588180) of aan Henk Valckx (06-53963353). Bestuur van D'n Oesterham Het Gemengd koor Oostrum verzorgt gemiddeld 2 keer per maand kerkdiensten in de Kerk Onze Lieve Vrouw Geboorte te Oostrum. Het koor heeft 34 leden en zingt veelal meerstemmige liederen in de kerkdiensten. We repeteren op woensdagavond van 20.00 uur tot 21.30 uur in de Basisschool De Meulebeek in Oostrum. De eerste repetitie van het seizoen 2004/2005 is op Woensdag 1 september. Mocht u interesse hebben om eens mee te komen zingen op de repetitie dan bent u van harte welkom. Alle leeftijdsgroepen zijn welkom en alle stemmen, het maakt niet uit of u tenor of bas bent, of sopraan of alt. U kunt dan na een paar repetities te hebben bijgewoond zelf beslissen of u lid wilt worden van ons gezellige koor. Zingen is gezond, het werkt ontspannend en het bevordert uw ademhaling. Hebt u interesse, dan kunt u kontakt opnemen met: Leny Verstegen (0478-584910) of met Mart Kusters (0478-588180) Ma. 30 aug. 20.00u. Repetitie orkest Wo. 1 sept. 19.00u. Repetitie tamboerkorps Meer informatie: www.aostrum.nl onder verenigingen 'OOSTRIJM

Oostrum's Weekblad | 2004 | | pagina 15