15e Oostrums VollevbaB Festival. •y DAMES ZIJ ACTIEF OOSTRUM. Het toernooi wordt gespeeld op 27 juni, er is nog plaats voor twee teams, dan zitten we vol. We hadden voor 26 juni een wedstrijd buikschuiven gepland maar dit gaat in verband met de geringe opgave niet door. In overleg met de twee café uitbaters is besloten om nu een beach party te organiseren. De disco zal worden bediend door een plaatselijke D.J. Daar het mogelijk is dat Nederland die avond in de kwartfinale moet spelen, wordt deze wedstrijd daar dan uitgezonden op grootbeeldscherm. Het programma ziet er dat weekend als volgt uit: Zaterdag 26 juni Beachparty Begin20.00 uur Via deze weg willen wij alle sponsoren die het elk jaar weer mogelijk maken het toernooi te organiseren hartelijk bedanken. Tevens willen wij de omwonenden van het dorpsplein bedanken voor hun begrip bij eventuele overlast. Einde 1.00 uur Zondag 27 juni Volleybal toernooi: Begin: Start toernooi: Einde toernooi: 10.00 uur teams melden. 10.30 uur 17.30 uur Harrie en Willem. Jaarlijkse fietsdaqtocht met picknick. Datum: Vertrek: dinsdag 29 juni 2004 9.00 uur bij "den Oesterham" in Oostrum ongeveer 18.00 uur 7,50 per persoon (incl. koffie en vlaai, rondleiding, picknick) t/m zondag 27 juni a.s. bij Rieny Mommen, tel: 587114. U kunt ook een briefje bij haar in de bus doen (Witte Vrouwenstraat 26). Thuiskomst: Eigen bijdrage: Opgave: We fietsen naar "Wooncomfort" in Heide, alwaar we getrakteerd worden op koffie, vlaai en een rondleiding. Na dit bezoek staat de picknick voor ons klaar in "de Rouwe Kuilen" in Ysselsteyn. In de middag brengen we een bezoek aan de Wijnproeverij van Jo Deters. katholiek vrouwennetwerk

Oostrum's Weekblad | 2004 | | pagina 7