VERHUIZEN ZONDER ZORGEN Pluspakket: Groene Kruis Kleding aan huis IS ZORG Verhuizen is vaak een ingrijpende en soms ook emotionele gebeurtenis, waarbij veel moet worden geregeld en veel werk moet worden verzet. Omdat veel mensen als een berg opzien tegen de verhuizing heeft Pluspakket een nieuwe service in het pakket opgenomen. In samenwerking met UTS Nederland bieden we een uitgebreide verhuisservice aan. UTS is een professioneel verhuisbedrijf dat kwaliteit hoog in het vaandel heeft staan. Dit bedrijf neemt desgewenst de gehele coördinatie van de verhuizing van u over. Vooraf wordt er bij u thuis afgesproken wat er waar naartoe moet worden verhuisd. Uw spullen worden door dit bedrijf ingeladen en vervoerd naar het nieuwe adres. En daar natuurlijk weer uitgeladen en op de juiste plek gezet. Desgewenst kan dit bedrijf de spullen voor u in- en uitpakken en daar waar nodig ondersteuning bieden bij het demonteren en weer in elkaar zetten van uw meubels. Tenslotte is opslag van goederen of gebruik van de 'handymanservice' ook mogelijk. Op basis van onder andere de omvang, de afstand en de bereikbaarheid wordt vooraf een tarief vastgesteld. Daarbij krijgen leden van het Pluspakket 20 korting op alle tarieven! Wilt u gebruik maken van deze service of wilt u meer informatie, bel Klantenservice Groene Kruis tel. 077 320 95 95. Bent u minder mobiel en is zelf kleding kopen vaak een hele onderneming? Bent u voor het bezoeken van een kledingzaak afhankelijk van anderen, die hiervoor extra tijd vrij moeten maken? Is het zelf zo, dat anderen kleding voor u gaan uitzoeken? Dat hoeft niet meer. Pluspakket Groene Kruis heeft de service Kleding aan huis voor u in het Pluspakket opgenomen. Deze service houdt in dat een kledingadviseuse van H en A (thuis) Mode u thuis bezoekt. Zij brengt een assortiment kleding voor u mee, afgestemd op uw smaak en voorkeur. Daardoor wordt u in de gelegenheid gesteld mooie, vlotte kleding te kiezen en te passen en, als deze bij u in de smaak valt, te kopen. En natuurlijk kunt u een vriendin, dochter of buurvrouw vragen u te helpen bij de keuze. Het assortiment van H en A (thuis) Mode bestaat u damesconfectie zoals japonnen, blouses, mantelpakjes, nachtkleding e.d. Daarnaast is er een ruime sortering herenkleding. Ook voor accessoires zoals shawls, mouwophouders, herensokken e.d. bestaat er een ruime sortering. Om gebruik te maken van de service kleding aan huis dient u lid te zijn van het Groene Kruis. Als lid ontvangt u 10 korting. Bovendien mag u bij uw eerste aannkooop gratis voor een vastgesteld bedrag een accessoire uitzoeken. Wilt u een afspraak maken met een kledingadviseuse? Bel dan Bureau Klantenservice van het Groene Kruis, bereikbaar tijdens kantooruren via telefoonnummer (077) 320 95 95. Binnen 24 uur wordt u dan teruggebeld voor het maken van een afspraak. Ook bespreekt de kledingadviseuse dan met u naar welke kleding uw voorkeur uitgaat, uw maat en eventuele voorkeur voor kleuren. U kunt zelfs aangeven in welke prijsklasse u zoekt. Op basis daarvan wordt een persoonlijke collectie samengesteld die de kledingadviseuse meebrengt als zij u bezoekt. W ÊsmZ ttooid rg §21

Oostrum's Weekblad | 2004 | | pagina 15