fYh-^ NOBEL nieuws Aan alle leden van tennisclub Oostrum, op zondag 27 juni is er een overheerlijke brunch, met aansluitend de 25 jaar TCQ leden en hun partners. Zomertoernooi jeugd 2004. it A Ah Het afgelopen weekend zijn onze amazones naar Meerlo op concours geweest. NOBEL ^ier hebben zij erg mooie resultaten behaald. Luca de Rijck reed haar eerste concour, Bixie A dressuur. Met drie zessen, vier zevens en tien achten behaalde ze een totaal van126 punten, een fantastisch resultaat. Klinte de Rijck reed haar A-L1 selectie wedstrijd met Black Beauty in handicap met B-L1 en behaalde een mooie derde plaats met een totaal van 163 punten. Marloes van Rattingen nam deel met Soeraya en behaalde een mooie 2e prijs met 167 punten. Juliet Willems behaalde een mooie 3e prijs met 167 punten en Jolein Coopmans behaalde met haar pony Mistral wederom een 1e prijs met 175 punten. Ook ons viertal bestaande uit Jolein Coopmans, Christel van Dijck, Jeanine Huijbers, Marloes van Rattingen en Tamara Wilmsen liet zich van de beste kant zien en dat leidde tot een mooie 2e prijs. Proficiat Het feestweekend 26/27 juni komt in zicht. Leden let op dat U zich tijdig aanmeldt. Op zaterdag is er een wervelende clinic met de wereldberoemde Ronald van Meggelen. ledereen is van harte uitgenodigd om deze prestaties gratis van dichtbij mee te maken, ook niet leden van harte welkom zijn om te komen kijken naar deze clinic die gehouden wordt op zaterdag 26 juni om 15.00 uur. finales van de clubkampioenschappen. Als je dit leest reageer dan meteen, want anders ben je echt te laat met aanmelden. Ter gelegenheid van het 25- jarig bestaan van onze club houden wij receptie op zaterdag 26 juni van 19.00 tot 20.30 uurin ons clubgebouw op sportpark "De Spar", Sparrendreef 7 te Oostrum. Na de receptie wordt de avond voortgezet met een knalfeest VOOr de Hallo jongelui. Op zondag 11 juli wordt het zomertoernooi gehouden in Oirlo en Castenray De deelnemende dorpen zijn: Leunen, Veulen, Heide, Ysselsteyn, Merselo, Oirlo, Castenray, Swolgen, Horst-America en Oostrum. Opgave is alleen mogelijk per koppel. Aan iedere deelnemer wordt na afloop een herinnering uitgereikt. Hebben jullie zin om mee te doen, vul dan snel dit onderstaand strookje in plus 1,25 per deelnemer. Inleveren voor zondag 27 juni 2004 bij Henny van Dijck Kloosterstraat 15 Oostrum Hierbij geef ik mij op voor 't jeugd Zomertoernooi 2004 Naam: Adres: Leeftijd:

Oostrum's Weekblad | 2004 | | pagina 11