Parochie O.L.Vrouw Geboorte Oostrum. MARIA-PROCESSIE AANSTAANDE ZONDAG 16 MEI. Aanstaande zondag 16 mei wordt de jaarlijkse Maria-viering gehouden. Om 10 uur is er een plechtige Hoogmis, waarin Mgr. Bar, oud-bisschop van Rotterdam, zal voorgaan. Na de Hoogmis is om 11 uur de processie. Medewerking wordt verleend door ons Gemengd Koor, onze Harmonie Sub Matris Tutela en het Sint Willibrordus Gilde uit Bakel. Gereserveerde plaatsen in de kerk. In de kerk zullen vooraan enkele banken worden gereserveerd voor mensen met een handicap. Nadrukkelijk nodigen wij deze mensen uit om van deze gereserveerde plaatsen gebruik te maken. Bovendien worden er enkele banken gereserveerd voor het Gilde uit Bakel. Volgorde in de processie: 1. Harmonie Sub Matris Tutela 2. misdienaars met kruis 3. processie-gangers 4. kinderen die bloemen strooien 5. beeldje van O.L.Vrouw van Oostrum 6. Gemengd Koor 7. misdienaars met wierooksvat 8. Priester met het Allerheiligste, kerkbestuur en baldakijndragers 9. Sint Willibrordus Gilde. Route van de processie. De route is als vanouds een rondgang om de kerk. Vertrek bij de kerk, Mgr. Hanssenstraat, Watermolenstraat, gedeelte Randenrade, Vlasakker, weer Mgr. Hanssenstraat en tenslotte aankomst op het Dorpsplein. Bij goed weer wordt hier de afsluitende plechtigheid gehouden. De route van de Maria-processie zal zondagmorgen feestelijk worden versierd. Aan de aanwonenden van de route willen we vragen om zondag zoveel mogelijk te vlaggen. Tijdelijke afsluiting Mgr. Hanssenstraat. Tijdens de processie en de afsluitende plechtigheid op het Dorpsplein zal het gedeelte van de Mgr. Hanssenstraat tussen de aansluiting met de Watermolenstraat en de aansluiting met de Geijsterseweg tijdelijk (van ongeveer 11.00 uur tot 13.00 uur) worden afgesloten, doorgaand verkeer zal worden omgeleid via de Witte Vrouwenstraat. De betrokken aanwonenden worden nader geïnformeerd. Vlaggen. t asb\o Enige tijd geleden kregen jullie een uitnodiging voor de jaarlijkse feestavond van toneelvereniging de Vlasbloem. Deze middag/avond is gepland op zondag 6 juni aanstaande. In verband met de organisatie willen wij jullie vragen om je voor 20 mei Beste leden van de Vlasbloem aan te melden bij Mia Tacken of bij Netty van Reenen. Wij hopen jullie allemaal te zien op onze feestavond. Met vriendelijke groet, Bestuur toneelvereniging de Vlasbloem Oostrum

Oostrum's Weekblad | 2004 | | pagina 3