R.K. Parochie 0»L» Vroyw Geboorte^ ©©struin. 10. Woningbouw: Oostrum-Oost en Wozoco Dit agendapunt is besproken bij agendapunt 7. 11. Rondvraag Gevraagd wordt of er nog gesproken is over een centrale kermis in de gemeente Venray. Door de gemeente is uitgesproken dat de kermis op de dorpen in ieder geval de komende 3 jaren niet ter discussie staat. De situatie op de Geysterseweg waar tot voor kort een drempel lag, heeft de aandacht van de commissie Stedelijk Beheer. Er blijkt geen rioolafvoer in de weg te zitten op de hoek van de Stationsweg bij de woningen nr. 128-130. De commissie Stedelijk Beheer zal dit oppakken. Aangegeven wordt dat de bomen bij het station door storm scheef staan. Gevraagd wordt of de Dorpsraad actie kan ondernemen richting de Gemeente. Opgemerkt wordt dat een aanvang is gemaakt met de opknapbeurt van het vroegere Muvero-terrein. 12. Sluiting De voorzitter sluit om 21.20 uur de vergadering en dankt alle aanwezigen voor hun inbreng. Vera Janssen, notulist KERKBALANS 2004. Administratie kerkbijdragen. J.W.M. Janssen Stationsweg 138 a 5807 AD Oostrum. Op het begin april gehouden Parochievergadering konden wij de aanwezigen vertellen dat wij met tevredenheid terugkijken op het resultaat van de kerkbijdragen in het jaar 2003. Per saldo bedraagt dit 30.089,00 Dat betekent een stijging ten opzichte van het jaar 2002 van 2.246,00. Wij ervaren het vooral belangrijk dat er ook sprake is van een stijging van het aantal deelnemers. Was er in 2002 sprake van 390 deelnemers; in 2003 is dit 412, derhalve een stijging van 22 gezinnen. Procentueel betekent dit voor onze parochie een totaaldeelname van afgerond 60 Begrijpelijk dat wij met belangstelling uitkeken naar het voorlopige resultaat van de in maart gehouden actie Kerkbalans 2004. Op basis van de ontvangen deelnameformulieren zitten wij op vrijwel hetzelfde niveau als in het jaar 2003, zowel qua aantal deelnemers als de financiële bijdragen. Een resultaat dat ons hoopvol stemt. Wij ervaren dit als een blijk van Uw betrokkenheid bij het wel en wee van onze parochie. Een oprecht woord van dank voor uw onontbeerlijke steun is dan ook naar onze mening op zijn plaats. Dat geldt evenzeer voor de 26 vrijwilligers, die wederom ook dit jaar hun medewerking verleenden bij het bezorgen en weer verzamelen van de deelnameformulieren. J.W.M. Janssen Grote schoonmaak van onze kerk Woensdag 12 mei is de jaarlijkse schoonmaak van de kerk. Hiervoor nodigen wij alle vrijwilligers uit. Omdat er op woensdag geen H.Mis is willen we om 9.00 uur beginnen zodat we rond het middaguur klaar zijn, ook dames die voor een keer mee willen helpen zijn van harte welkom. De Koffie staat klaar. We hopen op een grote opkomst want vele handen maken licht werk.

Oostrum's Weekblad | 2004 | | pagina 7