OJC Iduna vTv 'U Nobelnieuws NOBEL U steunt onze vereniging ook door een PLANTJE van ons te kopen. Alvast bedankt! Bloemenactie09-04-2004 SVO afdeling Korfbal Dag mensen van heel Oostrum, Het is weer tijd voor De Grote Eieractie van A.D.O.R., Over een paar weken is het alweer Pasen. Dat betekent dat het weer tijd is voor onze jaarlijkse Eieractie. Vorig jaar kon onze eieractie i.v.m. de Vogelpest helaas niet doorgaan maar dit jaar kunt u weer als vanouds eieren bij ons bestellen voor de Paasdagen. In de week van 22 maart en 29 maart komen de kinderen van A.D.O.R. aan de deur om uw bestelling van de (rauwe) eieren op te nemen. De eieren kosten per 10 stuks 1,20 (wat bij de kinderen tijdens het bestellen betaald kan worden). De eieren worden op vrijdag 9 april (evt. zat. 10 april) bij u thuisbezorgd door de leiding en het bestuur van A.D.O.R. De opbrengst van deze actie gebruiken we om iets leuks te gaan doen met alle kinderen van A.D.O.R. of om bv. knutselspullen aan te schaffen, ledereen eieren bestellen dus!!! Allemaal alvast bedankt!! Groetjes leiding, bestuur en kinderen van A.D.O.R. Op 2 april houden om 19.30 uur wij onze jaarvergadering om het afgelopen jaar eens nader te bekijken en ook om even vooruit te blikken naar de plannen die we komend jaar hebben, ledereen die interesse heeft willen wij graag uitnodigen voor de jaarvergadering van O.J.C. IDUNA. Tevens zullen wij op deze avond iedereen die een paar jaar geleden borg heeft betaalt voor zijn/haar soospasje het geld teruggeven zoals beloofd. Dit bedraagt €4,50 per pasje. Na de vergadering zullen wij gewoon geopend zijn! Wij hopen jullie dan allemaal te zien, Met vriendelijke groet, bestuur O.J.C. IDUNA ft Zaterdag 20 maart 2004 werd in Wanroy de finale Kur op Muziek gehouden, waaraan de beste 13 deelnemers van de afgelopen 2 wedstrijden in Helden en Boxtel mochten deelnemen en 3 deelnemers uit andere regio's. Ons viertal bestaande uit: Christel van Dijck Stephanie Muijsers Jeanine Huijbers Jolein Coopmans Marloes van Rattingen O.l.v. Marie-Louise Philipsen wist een mooie T plaats te bemachtigen, prima dames!!! De 1e plaats was voor Wittenhorst uit Horst, de 2e plaats voor het Halster uit Oisterwijk, de 3e plaats voor de Lelyruiters uit Lelystad en de 4e plaats voor Ons Genot uit Leunen. Nobel.

Oostrum's Weekblad | 2004 | | pagina 11