Harmonie Sub Matris Tutela Oostrum CD Liedjesmiddag 2004 Kindervakantiewerk is op zoek naar jou! Om alvast een beetje warm te lopen voor de drie dolle dagen, nodigt harmonie Sub Matris Tutela uit Oostrum U uit tot het bijwonen van het traditionele carnavalsconcert 's maandags voor carnaval. Onder begeleiding van hun dirigente Bettie Bartels en instructeur Piet Poels van het tamboerkorps nemen de muzikanten van de Oostrumse harmonie U dit jaar mee op hun piratenschip. Muziek van de wereldzeeën en zeemansliederen, is wat U in het eerste gedeelte gepresenteerd krijgt. Na de pauze presenteren we enkele hoogtepunten uit voorbije concerten en besteden we aandacht aan het carnaval dichter bij huis compleet met zang van eigen bodem. Mis dit niet, we zien U graag op maandag 16 februari 2004 om 20.00u. in gemeenschapshuis d'n Oesterham te Oostrum. Entree €2,50. De CD met de negen liedjes van dit jaar en de ode van Heej en Weej aan joekskapel Ut Göt, is nog te koop. Voor 10,00 (leden van C.V. De Karklingels) of 11,50 (niet leden) is hij verkrijgbaar bij Dave Moorrees, Randenrade 13 (telefoon 513185). Het afgelopen seizoen kregen we steeds vaker de vraag: 'of er nog vastelaoves vlaggen te verkrijgen waren'. Je weet wel: van die mooie gele met het logo van de CV de Karklingels Aostrum. Om een idee te krijgen hoeveel mensen er interesse hebben, willen we middels dit bericht peilen om hoeveel mensen het gaat. Hoe meer vlaggen we kunnen bestellen des te goedkoper ze worden. Gezien de levertijd zullen we ze niet voor deze carnaval in huis hebben. Heeft u interesse laat dit dan weten via karklinqe8s@home.nl. of op tel. 589793 (Bas). Het verplicht u tot niets. Voor ons is het belangrijk om een idee te hebben om hoeveel het vlaggen het gaat. Bij voorbaat dank voor uw reacties. Dit jaar wordt alweer voor het 53ste jaar Kindervakantiewerk georganiseerd. Deze jaarlijkse zomerse activiteit vol spanning en ray e.o- avontuur en spellen vindt dit jaar plaats van maandag 26 tot en met vrijdag 30 juli. Om ook dit jaar zo'n 700 Venrayse kinderen een leuke week te bezorgen is de organisatie opzoek naar vrijwilligers die in deze week leiding willen geven aan een groepje van circa 10 kinderen. Ben je ouder dan 1 5 jaar èn beleef ook jij graag een leuke weekmeld je dan nu aan! Bezoek voor meer informatie de website www.kvw-venrav.nl of bel naar 0478-515777. In de vakantieweek wordt deze website dagelijks bijgewerkt met de laatste nieuwtjes en natuurlijk foto'smaar ook in de tijd tot de KVW-week is er al volop informatie te vinden.

Oostrum's Weekblad | 2004 | | pagina 5