R.K. Parochie O.L. Vrouw Geboorte, Oostrum Woensdag 24 dec. Kerstavond. 18.30 Gezinsmis (kinderkoor, Harmony en leerlingenorkest) Pastoor de Ceuster (namens koor harmony en 't kinderkoor) Mevr. Linskens-Zeegers, Misdienaars: Bart Schelbergen, Job Linskens, Hilde Verhoeven, Manon Valckx. 10.30 uur: Nachtmis.(gemengd koor, harmonie) Overleden ouders de Kleijn-Maas, Jacoba Meeuwis, Annie Rutten-Weijs, Erna v. Rattingen-Soulimans. Misdienaars: Seray Cremers, Anouk Rutten. Donderdag 25 dec. Eerste kerstdag. 9.30 H. Mis. (Harmony) Pastoor de Ceuster, Overleden ouders Bovee-Bartels en zoon Chretien. Misdienaars: Yvette Luykx, Sabine Kamphorst. Vrijdag 26 dec. Tweede Kerstdag. 9.30 uur: H. Mis. (herenkoor) Overleden ouders Camps-Willems Familie Vennekens-Verschuren en wederzijdse familie. Misdienaars: Bart Schelbergen, Job Linskens. Zaterdag 27 dec. 19.00 uur: H. Mis.(stille mis) Voor priesterroepingen, voor de vluchtelingen, Jan de Hoog. Misdienaars: Lisa Steenkamer, Lisanne Meulendijks. Zondag 28 dec. H. Familie. 9.30 uur: H. Mis.(gemengd koor) Tonia Clephas-Bankers, Han Korendijk en familie, Mien Valckx-Janssen. Voor de vrede, Familie Vennekens-Verschuren en wederzijdse familie. Misdienaars: Lisanne Tonnissen, Anouk Rutten. Dinsdag 30 dec. 9.00 uur: H. Mis. Piet Verheijen, Familie Vennekens-Verschuren en wederzijdse familie Woensdag 31 dec. Oudejaarsavond. 19.00 uur: H. Mis.(Harmony) Voor de parochie. Misdienaars: Hilde Verhoeven, Manon Valckx. Donderdag 1 januari. Nieuwjaarsdag 9.30 uur: H. Mis.(Carola speelt) Daphne Weijs. Misdienaars: Chyriel Cremers, Maud Willems

Oostrum's Weekblad | 2003 | | pagina 3