KBO - OOSTRUM KATHOLIEKE BOND VOOR OUDEREN Secretaris: A, Liwiers, Geeststraat 8,580/ AR, Oestrum. Tel. 0478 - 5103 85 Beste leden, Van 21 t/m 25 januari wordt in de Koningshof te Veldhoven een beurs gehouden en wel Seniorenexpo. Op zaterdag 24 januari is er een Limburgse dag. Bij voldoende belangstelling willen hiervoor een bus laten rijden. U kunt zich hiervoor tot 8 januari opgeven bij J. Verheyen tel. 583464. Wat de onkosten bedragen hangt af van hoeveel leden er meegaan. Wij zullen hier nader op terugkomen Nieuwe leden 55 plussers zijn steeds van harte welkom. Schroom niet en zet die stap en wordt lid van KBO Oostrum 6 januari kienen 27 januari ledenvergadering Ieuwelang al s+aon ze dor baoven ien de lucht net als de lempkes ien de Kerstboeëm Af en toe ziede dur en valle als enne vogel ien zien vlucht Dan denkte, wat vur wens zeuj ik now is doeën Als gij dan soaves nor baove stot te kieke de sterre schiene zacht bij ut licht van de maon en ien gedachte nog aens alles laot passiere dan vraogde ow af! Welke ster zeuj dor baove den stal hebbe gestaon? De drie Kunninge zage ok dat heldere licht mar opaens, toen ware ze ut kwiet Herodes zaej, Kunninge doet now ow plicht en kom mij vertelle als gillie urn ziet Toen stónd dor wer die moje ster en engele zönge zachjes ien koer now, jao now is ut nie wied mer en fluusterde de Kunninge wat ien hun oeér Als dan ien de de Kerstnaacht ut Gloria klinkt en en ster dor baove zó helder schient Och dan vuulde pa hoe gelukkig gij bint Dan denkte bij ow aege! Misschien kos dat de ster van Bethlehem zien. Het jaar 2003 is alweer haast voorbij en daarom willen wij aan een iedereen heel fijne Kerstdagen toewensen en alle goede wensen voor het jaar 2004 Bestuur en leden

Oostrum's Weekblad | 2003 | | pagina 15