KANDIDAATSTELLING LID DORPSRAAD 32e jaargang nr. 51 13 december 2003 Sluitingstermijn in te leveren kopij: Maandagavond 18.00 uur. Redactieadres: A. Linskens, Buitenhof 13, 5807 BW Oostrum. Tel. 550566. E-mailadres: oostrumsweekblad@planet.nl Rabobank: 12.81.44.912 Abonnement: 9,- per jaar Bezorging: "Periodiek", tel. 582877. Stichting Dorpsraad Oostrum I Randenrade 50, 5807 BM Oostrum tel.(0478) 584114 e-mail: dorpsraadOostrum(5)hotmail.com internet: www.aostrum.nl Rabobank Venray Meerlo-Wanssum: 14.00.01.689 Binnenkort treden de heren Henk Vermeulen en Henk Valckx af als leden van de Dorpsraad. Henk Vermeulen verlaat de Dorpsraad na meer dan 25 jaar trouwe dienst en tomeloze inzet voor de Oostrumse gemeenschap. Henk Vlackx kan in overeenstemming met de statuten niet langer zitting hebben in de Dorpsraad omdat hij met ingang van 1 december verhuist naar Venray. Statutair dient een dorpsraadslid woonachtig te zijn in Oostrum. Op gepaste wijze hebben wij afscheid genomen van Henk Vermeulen en zullen dit nog doen van Henk Valckx. Beiden willen wij danken voor hun inzet. Door dit vertrek ontstaan er 2 vacatures in de Dorpsraad. Hoewel statutair niet verplicht heeft de Dorpsraad besloten deze vacatures in te vullen. De statuten van de "Stichting Dorpsraad Oostrum" bepalen dat als lid van de dorpsraad in aanmerking komen: - zij die inwoner zijn van het dorp Oostrum - zich verkiesbaar hebben gesteld - achttien( 18) jaar of ouder zijn. Wij roepen hierbij belangstellende inwoners op, zich kandidaat te stellen als lid voor de Dorpsraad. Het streven is om de samenstelling van de dorpsraad een goede afspiegeling te laten zijn van de Oostrumse inwoners. Een goede verhouding qua leeftijd en geslacht is hierbij wenselijk. Omdat vooral de categorie jongeren momenteel ondervertegenwoordigd is in de raad, willen wij juist op hen een beroep doen zich kandidaat te stellen. Wilt u eerst meer informatie over het werk van de raad dan zijn de leden van het dagelijks bestuur gaarne bereid u te woord te staan. U kunt contact op nemen met: Joos Linskens voorzitter) Valkenkampstraat 6, telefoon: 583805, SjefArts (secretaris) Randenrade 50, telefoon: 584114 Maria v,d, Boogaard (penningmeester) Binnenhof 2, telefoon: 585494 Belangstellende kandidaten kunnen zich tot uiterlijk 1 januari 2004 aanmelden bij de secretaris. Binnen de Gemeente Venray hebben de dorpsraden een stevige positie gekregen als adviserend-, vertegenwoordigend- en inspraakorgaan van de inwoners naar het Gemeente bestuur. Gaarne willen wij deze positie waar blijven maken en hopen erop dat zich enthousiaste en kundige kandidaten melden die zich hiervoor willen inzetten. Dorpsraad Oostrum OOSTRUM's w KBLAD

Oostrum's Weekblad | 2003 | | pagina 1