Pluspakket Groene Kruis Fietsclub verzorgings- en reactiveringscentrum De Witte Steen eindelijk van start ZORG GROEP E 3JE Als u voor kwaliteit kiest zLv. '0è \i/Inde Inleveren kopij voor uitgave in week 52 en week 1 uiterlijk zondag 21 resp. 28 december 18.00 inleveren. Dankzij geslaagde actie door blaaskapellen uit de regio en Lionsclub Venlo-Maas De bewoners van de De Witte Steen in Venlo, jongeren met een lichamelijke handicap uit de gehele regio en daarbuiten, zijn door een geldinzamelingsactie van een aantal blaaskapellen en joekskapellen, onder leiding van dhr. W. Gatzen, in staat gesteld hun lang gekoesterde wens in vervulling te laten gaan: weer te kunnen fietsen en dan ook nog in clubverband. Deze recreatieve activiteit, die voor velen een vanzelfsprekendheid is, behoort nu weer tot de mogelijkheden van deze bewoners, omdat met de opbrengst van de actie een aantal rolstoelfietsen kunnen worden aangeschaft. De actie, bestaande uit optredens voor publiek in "De Boostenhof" te Boekend op 18 en 26 oktober jl. mag als zeer geslaagd worden beschouwd. Van de opbrengst kan een duofiets worden aangeschaft. Daarnaast is van de Lionsclub Venlo-Maas een royale schenking ontvangen, in de vorm van twee rolstoelfietsen. Op 14 december a.s. zal de officiële overhandiging van deze fietsen plaatsvinden in de ontmoetingsruimte van het Activiteitencentrum van De Witte Steen, onderdeel van Zorggroep Noord-Limburg. Er zal een 'eerst rit' met deze fietsen plaatsvinden door de organisatoren van deze actie. De fietsclub van De Witte Steen zal in januari 2004 officieel van start gaan. De bewoners zijn nog op zoek naar vrijwilligers die graag mee willen doen om hen te begeleiden. Indien u interesse hebt, dan kunt u contact opnemen met mw. M. Kwaspen, telefoonnummer (077 355 96 12). hsm'bwrg, W N M i Al ruim 25 jaar een begrip. -j-» Kwaliteit wint altijd "rmr:

Oostrum's Weekblad | 2003 | | pagina 18